Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a barátom nem fizet semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom nem fizet semmit akkor jogos lenne ha megszabályoznám az életét?

Figyelt kérdés
Együtt élünk már egy ideje, de még mindig munkanélküli. Én fizetem az albérletet, a rezsit, a netet, a kaját, mindent. Ő egész nap számítógépezik. Jogosan szabhatnám meg neki hogy mondjuk csak x órát vagy x ideig gépezhet? Tényleg semmi más nem érdekli csak a játék, emiatt nincs munkája sem.

2020. nov. 17. 19:48
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
72%

Megszabályozni nem jogos. Nem vagy az anyja. Így is inkább szülő-gyerek viszonyban vagytok, mint párkapcsolatban...

Ultimátumot viszont adhatsz. Ha 1 hónapon belül nem kezd el dolgozni, akkor kidobod, és addig is majdnem összes házimunka az övé, hogy valami hasznosat is csináljon, és tehermentesítsen téged. Ha ez nem tetszik, mehet, amerre lát.

2020. nov. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
87%

Az ilyenről meg kell szabadulni. Tavasz óta nem csinál semmit csak élősködik, a kapcsolatotok nem tart semerre se. Mindenképpen dobd ki, ha 2 hét múlva sem tesz semmi előre lépést.

Gondolj a jövődre is, mi lesz ha együtt maradtok, később lesz gyereketek is, és az ilyen ember nem hajlandó sem ellátni a gyereket, a házimunkát és még dolgozni sem fog...

2020. nov. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:
Nem lesz gyerekünk, egyikünk se szereti a gyerekeket.
2020. nov. 18. 18:07
 44/51 anonim ***** válasza:
100%
Te megis eltartasz egyet...
2020. nov. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
66%
Szóval a 20-as években vagytok. Nagyon játék függő lett a barátod. Legyen valami közös tervetek (utazás, bútor vásárlás, autó stb.) amihez sok pénz kell. Ennek össze spórolásában mindenkinek részt kell venni. Segít a házi munkában, míg te dolgozol? Talán a puncid megvonásával tudsz rá hatni! Ha már ez sem segítene, akkor új pasít kell keresni.
2020. nov. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:

Utazás és bútor hidegen hagyja, jogsink nincs (nekem kellene arra a pénz, de úgyis a sajátja fontosabb lesz neki).

Nem segít. Szex megvonással pedig ő szokott engem "büntetni", bár már megszoktam hogy a játék miatt semmi nincs köztünk.

2020. nov. 19. 11:54
 47/51 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan: ha már semmi sincs közöttetek, minek vagy vele? Még ő büntet szexmegvonással? Ez a pasi már rég nem szeret téged, még az ágyban sem érdekled őt. Dobd már ki. Minek bentmaradni egy ennyire sz*r kapcsolatban?
2020. nov. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
100%

Összefoglalva, van egy férfi az életedben, akit eltartasz a saját lakásodban, egész nap otthon kockul, szex megvonással büntet, nem utaztok, vásároltok semmi újat mert nincs rá pénz, minden tekintetben lehúz, mégis együtt vagy vele.

Nem tudom eldönteni, hogy vajon troll kérdés, vagy porig rombolta az önbecsülésed és elhitette veled ennyit érdemelsz, nem találsz nála jobbat?

2020. nov. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:
Találnék jobbat de más pasi nem vonz. Kinézetre is az összes taszít. Ezért kínlódok vele ennyi ideje, mert ő legalább tetszik és bele tudtam szeretni még gyerekként.
2020. nov. 19. 13:39
 50/51 anonim ***** válasza:
100%
Reménytelen.....
2020. nov. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!