Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Barátnőm miért hisztizik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm miért hisztizik szerintetek mi baja?

Figyelt kérdés

Ha megkérdezem azt mondja nem foglalkozok vele sosem pedig ez nem igaz. Beszélgetek vele, mindennap megkerdezem hogy van még ilyenek, vásárolok neki segítek mindenben de akkor is azt mondja hogy nem foglalkozok vele.

Már 3.napja hisztizik nagyon hogy foglalkozzak vele. 3 éve vagyunk együtt 2 évig normális volt és utána kezdte ezt.



2020. nov. 17. 22:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#7-es; úgy értem, hogy ezt a kérdést nem finomkodó hangnembe tenné fel..., hanem csak így nyersen. Kicsit érzetetné a barátnővel, hogy száljon magába, szedje össze végre magát.


6-os voltam

2020. nov. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%
En megmondanàm hogy vagy abbahagyja vagy repül
2020. nov. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%

Sztem hianyolja a kapcsolat eleji dolgokat, akkor biztos minden masabb volt.

A nok megerzik, hamar nem olyan fontosak valakinek, mint regen...

2020. nov. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egy kisgyerek h ok nelkul bevágja a durcit.miert nem kerdezel ra h pontosan mit szeretne maskent?
2020. nov. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszélj vele,és azért közben légy résen.Lehet,hogy meg akar tőled szabadulni,és a nyakadba varrni a balhét.Másrészt meg ha elmondja pontosan,hogy mit hiányol,azt se mindig add meg neki,mert akkor papuccsá válhatsz.
2020. nov. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Lehet van valami gondja amirol nehez neki beszelnie. Vagy te tettél valamit, vagy Ő.. meg kellene beszélnetek
2020. nov. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!