Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ki mennyi idő után költözött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mennyi idő után költözött össze a párjával?

Figyelt kérdés

2020. nov. 18. 11:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%

Másfél év után.

Viszont a sima ismeretségünk az 7 éves, nagyon sokáig voltunk barátok előtte. Tudtam milyen emberrel fogok összeköltözni, semmi meglepi nem volt utána sem.


Exemmel 3-4 hónap után költöztem össze, butaság volt, nagyon nagyon sok veszekedés volt utána, hisz lakva ismerszik meg az ember... én lakva ismertem meg a csukló-szorításait, az ordibálását, a falhoz lökéseit, a kék-zöld foltokat miután szorongatta a karomat.

Ezek sajnos randizgatások alatt nem buknak ki, de megfogadtam, hogy amíg nem láttam a másik felet veszekedés közben, addig nem költözök vele össze. Nagyon sok mindent elmond egy emberről, hogy mennyire marad hidegvérű egy stresszes szituban.


22L

2020. nov. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
4 nap.
2020. nov. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk abban számít az egyetem, hogy különböző városokban tanultunk és a szülővárosunk volt azonos. A párom tavasszal végzett, így itt együtt élünk, én pedig továbbra is utazgatok egyetemre.
2020. nov. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Pontosan fél év után.
2020. nov. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Kicsivel tobb mint 3 ev utan.
2020. nov. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!