Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom szülei mindig elviszne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szülei mindig elvisznek a konyhából dolgokat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párom szülei mellettünk laknak, emiatt átszoktak járkálni hozzánk csak úgy és amikor nem látjuk elvisznek evőeszközöket étel hordozókat mivel azt hiszik az övéké és mi elvesszük tőlük. Már ott tartunk , hogy 2db villánk van úgy, hogy pár hónapja vettem 5db-ot, hogy legyen. Mit tegyek szóljak, vagy hadjam, legyen béke és vegyek mindig újra? :/

2020. nov. 18. 12:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
65%
Én megverném őket.
2020. nov. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél ki egy egérfogót az asztal közepére és tegyél bele egy kis sajtot.

Ha megkérdik miért van egérfogó az asztalon, mondd azt, hogy nem akarod, hogy az a kis sajt is eltűnjön, ugyanis nálatok az egerek a villáktól kezdve mindent eltüntetnek.

2020. nov. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Átmennék hozzájuk, összepakolnék mindent, amit tőlünk vittek el, aztán szépen lecserélnám a zárat. A többit beszélje meg vele a párod.
2020. nov. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Szintén a zárcsere. És nem engedném meg, hogy csak úgy feljöjjenek. Amúgy is, hogy jönnek ahhoz, hogy a ti holmitok között kutassanak?

Nálunk nem is jönnek fel, mivel eléggé beleszóltak a dolgainkba, vagyis szerették volna a saját ízlésük szerint berendezni a lakást... Így megmondtam páromnak, hogy nem szeretném ha jönnének, mert abból vita van

2020. nov. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Zárcsere. Attól, hogy mellettetek laknak, mèg nincs joguk átmaszkalni a ti otthonotokba, a tudtok nèlkül vègkèpp nem.


Mi is anyósom mellett lakunk, van kulcsa is, de sose jön át, mikor nem vagyunk itthon, meg amúgy sem.

2020. nov. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:) Zárcsere nem opció mivel nincs külcsuk, egy udvarban vagyunk és nem tudom 0-24 zárni az ajtót mivel ki-be járkálunk mi is a kutyákkal. Azt, hogy átmászkálnak mostanában jött elő nekik és ezzel együtt ez az elcsenegetés. A nagyon más dolgot is próbáltam kb mindenből színéset vettem (rózsaszínt) hát az is mind náluk kötött ki.
2020. nov. 18. 20:46
 17/21 A kérdező kommentje:
*kulcsuk
2020. nov. 18. 20:46
 18/21 anonim ***** válasza:
80%
Ha ennyire félsz, hogy sértődés lesz, de még nem fosztották ki teljesen a konyhát, és van rá módotok, vegyél egyedibb evőeszközöket, tálákat fotózd le, és, ha arra is szemet vetnek, akkor mondd azt hogy ez az enyém, nem emlékszel a múltkor mutattam, hogy ezt vettem..es megmutatid a fotót. Hátha észre veszik magukat.
2020. nov. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem opció a zárcsere, nem opció, hogy sèrtődès ide vagy oda megmondod nekik a tutit, nem opció az egyedi kèszlet, akkor mit akarsz? Milyen megoldást vársz?

Mègis ki a francot èrdekel, hogy megsèrtődnek? Álljatok már ki magatokèrt az isten szerelmère! 2 rakás szerencsètlensèg, akik elnèzik, hogy mások turkalnak a dolgaik között ès mèg el is veszik. Azèrt viszik el, mert megtehetik, mert csak nèztek bambán.

Mi is vesztünk már össze a szüleinkkel, mikor arra volt szüksèg, mert ki kellett állnunk magunkèrt, (nem ilyen okból), ès nem tört ki a 3. Világháború. Nem kell túldramatizálni.


Vagy összeszedtük magatokat, megmondjátok nekik a vèlemènyetek, ès megkèritek őket, hogy többet ne mászkálnak be, ès semmit se vigyenek el, mert a tiètek, vagy kussoltok, ès pótoljátok folyamat a dolgaitokat. Ennyi.

2020. nov. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerezz egy nagy lemezszekrényt, amit álcázol ruhásszekrénnyel, és abban tartsd elzárva a konyhai cuccaitokat. A szülők által kifosztott konyhaszekrényben meg tárolhatod pl. a szelektív hulladékot, meg a szennyes ruhákat. Vagy vegyél műanyag, egyszer használatos evőeszközöket és tányérokat.
2020. nov. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!