Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek mikor jön el az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikor jön el az a pont?

Figyelt kérdés

Tudom mindenkinél más, én a vélemenyetekre vagyok kíváncsi. Mennyi idő szükséges nektek ahhoz, hogy ossze koltozzetek a parotokkal?😊


18L



2020. nov. 23. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
1-2 év
2020. nov. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

1-2 hónap


35F

2020. nov. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem biztos kell legalább másfél év. Annyi idő alatt azért nagyjából megismerhető a másik, nem vakon ugrassz egy ilyen nagy változásba.
2020. nov. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

18 évesen csak akkor jönne el, ha:


A.: Apám farkalni akar.

B.: Hajléktalan lennék.

C.: A pasi dúsgazdag.

D.: Az A, B, C tetszőleges kombója.

2020. nov. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Nekem, mostmar 1-2 honap. Minel hamarabb beszalljon az albiba a csaje, plusz ki is kene takaritani mar:)
2020. nov. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk az mindenképp alap feltétel lenne, hogy mindkettőnknek legyen bevétele, amiből fenn tudjuk tartani az albérletet. Utána szerintem 1-2 éven belül, fiatalabbak később az idősebbek akár korábban is.
2020. nov. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

3 év volt. Eluntam a 2 és fél óra utazást meg hogy együtt éltük a külön életet. 21 évesen még be volt rezelve az össze költözéstől, mert akkor hogy haverozik? De 3 év után eluntam ezt is, hogy haver este 10ig akár, velem meg már fáradt beszélni telefonon meg akkor már aludni kellene...

Hát ehhez is fel kell nőni, az össze költözéshez, a munkahely sem minden, ha lélekben nem kész...

2020. nov. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 év után vállaltam abban a kapcsolatban ahol 17 évesen jöttünk össze. Egy egyetem miatt bár nem kettesben de összeköltöztünk. Ma már hamarabb is vállalnám, de a jelenleg alakuló kapcsolatban kénytelen leszek várni, mert tőlem távol tanul.
2020. nov. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
18 évesen én előbb az egyedül élést próbáltam ki, és akkor költöztünk össze, amikor az már ment.
2020. nov. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 éves voltam amikor összejöttünk és 21 éves amikor összeköltöztünk.

Mi ismertük már egymást előtte 5 éve mint barátok, tehát nem az ismerkedés miatt húzódott el, hanem mindketten elég szar helyen dolgoztunk kevés fizetésért és semmi megtakarításunk nem volt. Emellett 20 percre laktunk egymástól, gyakorlatilag így is minden nap találkoztunk.

2 év kapcsolat után jutottunk el arra a szintre, hogy normális munkahelyet találtunk, jól kerestünk és összespóroltunk fejenként 4-500 ezer forintot, amiből kifizettük megfelezve a kauciót, berendeztük az albérletet stb.


Fél éve lakunk együtt, utólag úgy gondolom, jó, hogy vártunk előtte ennyit.

22L

2020. nov. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!