Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi idő után, hány évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után, hány évesen költöztetek össze a párotokkal? Illetve hova költöztetek?

Figyelt kérdés

Egyikőtök saját lakásába költöztetek? Vagy albérletbe?

Akik a párjuk saját lakásába költöztek, nem éreztétek úgy, hogy alá-fölé rendelt viszony alakul ki emiatt a kapcsolatban? Hogy osztottátok meg az anyagiakat?


Még szüleimmel lakom, páromnak saját lakása van, szeretnénk összeköltözni, nyilván az a logikus ha hozzá költözöm, és ezen aggódom, hogy nem fogom-e alárendeltnek érezni magam. Illetve, hogyan tudnám ezt kompenzálni. Ezért szeretném mások tapasztalatait meghallgatni.


20/l



2020. nov. 24. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Exemmel 4 hónap után költöztünk össze, albérletbe. A férjemmel már 30-asok voltunk, mikor megismerkedtünk, ő költözött hozzám. Nem volt alárendelt viszonyban, csak mert nálam laktunk. 5 év után vettünk közös házat.
2020. nov. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Összeköltözés előtt ezt beszéljétek meg. Neked mennyi pénzed van, mennyit tudsz beleadni a közösbe, mennyire lesztek közös kasszán, ki mennyit ad a rezsibe, kajába stb. Ha nincs önálló kereseted úgy kicsit nehezebb. Én nem költöznék össze senkivel amíg nem tudom eltartani magam. Hosszútávon rosszul érezném magam, ha a párom pénzelne és a kapcsolatunkra is rányomná a bélyegét, ha azt érezném, hogy neki kell eltartania.
2020. nov. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem miatt albérletben laktam, párom odaköltözött hozzám. Nem tudom pontosan mennyi idő után, mert fokozatosan történt. Egyre több és több időt volt nálam, aztán már nem is ment haza.
2020. nov. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van saját keresetem, szóval nem ő tartana el, azt nem bírnám elviselni. Tényleg csak annyi, hogy az ő lakása, és megfordult a fejemben, hogy tudnám-e a saját otthonomnak tekinteni, ha igazából nem is a sajátom. Ezért gondoltam hogy megkérdezem, mert hajlamos vagyok mindent túlgondolni, hogy másoknak is vannak-e ilyesmi gondolataik.
2020. nov. 24. 18:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Én költöztem eljegyzés után, egyáltalán nem éreztem ilyet:o nekem nincs pénzem neki van.
2020. nov. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!