Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hölgyeim össze jönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim össze jönnétek egy sofőrrel? El tudtátok vele képzelni az életeteket?

Figyelt kérdés

Legyen ez nemzetközi kamionos vagy busz sofőr.

Aki külföldön dolgozik,2 hetet távol van majd 2 hetet pedig otthon,el tudnátok képzelni vele az életeteket?

Nyáron el mennétek vel utazni?


Esetleg 2 hét munka és 1 hét otthon?

Szerintem ez már nem annyira jó.


Heti szinten nem gond ha 1-2x nem alszik ott?

Vagy

Minden nap legyen otthon?


Nyilván szeretitek egymást,minden stimmel, meg tudtok beszélni akármit.


Fontos ez a kérdés számomra mert nő nélkül nem tudom el képzelni az egész életemet,hiába próbáltam le beszélni magamat egyszerűen nem megy,egyszerűen egyedül nem az igazi az életem,szeretnék szerelmes és boldog lenni mert számomra ez az élet értelme.

Egyedül utazgatni sem az igazi,hiába jutottál el a tengerpartra vagy a szerelmesek városába Velencébe ha nem tudod kivel átélni-megosztani ezeket az élményt, volt lehetőségem ki próbálni ezeket és egyáltalán nem olyan, hiába jártam több országban is.


Kíváncsi lennék a véleményetekre mielőtt bele kezdenék a jogosítvány megszerzésébe,mert sajnos nem olcsó.


Köszönöm ha végig olvastad,szép napot.🙂


22F



2020. nov. 27. 04:34
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ha esetleg nemre esik a választás akkor képes vagyok másba is bele fogni.
2020. nov. 27. 04:37
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Ne ez alapján válassz hivatást. Ha ezt szereted csinálni és boldog vagy így, akkor meg fogod találni az ehhez megfelelő partnert. Én nem tudom elképzelni így az életem, nekem kell, hogy a párom fizikálisan is mellettem legyen. De van egy ismerős csaj, neki kamionos a férje, imádja. Amikor teheti, vele megy. Most ő is tervezi letenni a jogsit, és megy majd vele. Ahogy elég sok buszsofőrrel is beszéltem, a legtöbbnek volt felesége.
2020. nov. 27. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Heti szinten egyszer-kétszer beleférne, de ez a kétlaki élet nem. Nekem fontos, hogy együtt legyen a család.
2020. nov. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Apám kamionozott világ életében

Nemzetközi belföld váltogatva

Volt hogy hetekig , 1-1.5 hónapig nem láttuk

Kiskoromban nagyon megviselt folyton sírtam de ahogy nőttem nagyon eltávolodtunk egymástól

Mostmár 18 évesen alig bírom elviselni a jelenlétét ha hazajön egy kínlódás az egész

Erre vágysz?

2020. nov. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Apukam meghalt, majd anya osszejott a jelenlegi parjaval aki hivatasos katona. Igaz itt mar 15 eves voltam. Apukamkent nezek ra es tisztelem. Van hogy 1 evig nem lattuk, de sokszor volt misszion . Naponta tartottuk a kapcsolatot es a mai napig tokeletes anyukammal valo kapcsolata valamint velem es a testveremmel is. (3 eve egyebkent azota abbahagyta) Szerintem az a fontos, hogy azt csinald amit szeretsz, ne mas hatarozza meg a donteseid. Lesz olyan szemely akit majd nem zavar a tavolsag es kitart melletted. Viszont par ev utan (ha anyagilag jobban allsz) es mar lesz csalad erdemesebb lenne inkabb belfoldet valasztani es akkor minden este otthon lehetsz a csaladdal (belfoldi kamionosok is keresnek 350-400 ezret, es ezt ugy irom, hogy ebben dolgozok)
2020. nov. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudnám elviselni. Nehezen szoknom meg a másik embert az életteremben, viszont ha sikerült hiányzik a jelenléte. Egy ilyen két hét itt, két hét ott, vagy egy hét itt, két hét ott felállásban nem érezném igazán a páromnak. Nem tudnám megszokni, hogy hol van, hol nincs, hol kell hozzá igazodnom, hol nem stb. Én az állandóságot szeretem.

Az egyik munkatársam párja és fia is kamionozik. Hetente-kéthetente jönnek haza, jellemzően pár napra, de van, hogy egy hetet is itthon töltenek, attól függ, hogy van fuvar. Ő állítja, hogy nagyon szereti a férjét, mégis ha egy hetet itthon van, már nagyon unja idegesítik egymást és nem találják a közös ritmust. A fiának ha jól emlékszem, soha nem volt igazán hosszú kapcsolata. Nem azt mondom, hogy ez az általános, de úgy párkapcsolatot fenntartani (normális keretek között) elég nehéz lehet, ha a pár az év egyik felében legfeljebb virtuálisan van jelen a közös életben, a másik felében még nem tud mit kezdeni a rengeteg szabadidejével.

Ettől függetlenül tartom amit előttem írtak. Ha téged az utazás és vezetés tesz boldoggá, ha ez az a munka amit vidáman és elégedetten tudnál évekig, vagy akár nyugdíjig tolni, akkor ne a nőkön múljon. Sokan vannak, akik maguk is ilyen életre vágynak, vagy könnyen alkalmazkodnak ehhez. Emellett sofőrre mindig szükség lesz, így ha abba is hagyod, egy biztos B tervnek is tökéletes.

2020. nov. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kamionozz egy 10 évig, szedd meg magad viszonylag jól vele, de közben legyen terved arra is mit csinálsz utána majd, amikor ezt 10 év múlva abbahagyod mert stabilitásra vágysz. Ugyanis az ezzel a munkával nem fog menni.


Dolgoztam kamionosokkal hosszabb ideig. A 90% vagy prostikkal csalja az asszonyt, vagy őt csalta meg az asszony. Így nagyon kicsi eséllyel tud normálisan működni egy kapcsolat, egy család hogy állandóan folyamatosan hetekig távol vannak egymástól. Lehet barátnőd amíg kamionozol, de ne fűzz a dologhoz túl nagy reményeket.

2020. nov. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

Sok tízezer sofőr ől párkapcsolatban, családja van.

Te miről beszélsz?

2020. nov. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én nem.


De sokan élnek így. Sok nő még büszke is rá, hogy ő otthon lehet, nem kell dolgoznia, mert "apa" hozza haza a lóvét, 3 hetente, de az nem számít...

Legalábbis én női fórumokon ezt olvasom.


Engem anno az is megviselt, mikor több műszakban dolgoztunk és 1-2 napig nem találkoztunk.


Persze, kinek, mi.

2020. nov. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kamionossal nem. Egyszerűen nem lehetne normális családi életet kialakítani a hektikus beosztása miatt. Belföldi sofőr, 1-2 nap távollét nem gond.
2020. nov. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!