Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Most ezt jogosan vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt jogosan vagy sem?

Figyelt kérdés
3 éve élek együtt a barátnőmmel egy lakásban. A barátnőm külföldi és én lakók nála! A lakást 2 évig béreltük és a barátnőm 1 éve banki kölcsön segítségével megvette! 2 évig amíg béreltünk mindent felesbe fizettünk, de egy éve amióta megvette azóta is tovább fizetek felesben. Most akkor én az ő banki kölcsönének a felét fizetnem kell? Nem elég a rezsi meg a kaja? Mert valahogy hiába az övé már a fele fele ugyan az!

2020. nov. 27. 07:52
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem ott laknál akkor meg albérletet fizetnél valahol, nem?
2020. nov. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
93%

De ha a banki kölcsönt is fizeti, akkor ennyi erővel meg olyan arányban tulajdonjogot is kaphatna.

-------

Egyébként mielőtt elkezdődne egymás gyilkolása, csak mondom hogy párkapcsolati pénzügyekben sosincs egyetlen minden alkalommal alkalmazható helyes megoldás, ugyanis minden csak a két fél megbeszélésén múlik. Lehet egyik pár X dolgot beszél meg ugyanarra a dologra egymás közt, a másik pár Y-t de mindketten jó döntést hoztak, mert megbeszélték.


Szóval kérdező ne velünk akarj döntőbírósdit játszani. Ezt totálisan a csajjal kell megbeszélned, mert ettől a kérdéstől nem leszel előrébb, az emberek fele téged fog támogatni, a fele a párodat.

2020. nov. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
92%
Nekem lesülne a pofámról a bőr nő létemre, ha a saját lakásomban a páromtól bérleti díjat kérnék.
2020. nov. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Nos külföldi munkán vagyok és ez nekem biztosítva lenne ingyen! Csak mivel egy pár vagyunk ezért élünk együtt. Vagyis a saját barátnőmnek fizetek, hogy ott lakhassak nála de ha sok év után pl vége akkor azok az évek amit oda adtam csak őt segítette elő az ő háza kifizetésében
2020. nov. 27. 08:14
 5/39 A kérdező kommentje:
Ja és be se vagyok jelentve kda
2020. nov. 27. 08:16
 6/39 anonim ***** válasza:
88%

Értem. De ezt vele kell megbeszélned. Valószínűleg neki így jó ha 1 éve így megy.

1-es voltam

2020. nov. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Amíg albérlet volt oké fele fele jogosan, de így kicsit fura mert konkrétan egy 3 éves kapcsolat után úgy érzem mintha valami albérlőként élnék vele
2020. nov. 27. 08:19
 8/39 A kérdező kommentje:
Engem csak az érdekel fer így szerintetek vagy sem
2020. nov. 27. 08:19
 9/39 anonim ***** válasza:
64%

Nem válaszolunk! Miért vagy értetlen?! Mondjuk hogy ezt neked és a csajnak kell megbeszélni! Nem leszel előrébb hogy itt most kb az emberek fele téged, fele őt fogja támogatni. Csak kidühöngeni magad jöttél ide?


Senkinek nincs igaza, az lesz az "igaz" amit majd ti ketten megbeszéltek egymás közt, amiben megállapodtok.

2020. nov. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
De ha fer a dolog akkor nincs mit megbeszélni. Érdekelt, hogy másoknál hogy van ez vagy reális így.....
2020. nov. 27. 08:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!