Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális ha van valakid de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha van valakid de közbe másokra is gondolsz?

Figyelt kérdés

Szereted azt akivel vagy de lennél mással is, kipróbálnád, kíváncsi lennél rá hogy mással milyen egy kapcsolat, hogy banna veled és stb

Első igazi kapcsolat, de már lassan 6 éve, és már közeledünk a 30hoz.

Se eljegyzés se gyerek, pár éves tervben nincs is benne...

Nagyon lassan haladunk előre, bár gondolom más is, és mindenhol vannak anyagi gondok is. De az mellékes. Társaság hianyunk is van, most biztos sokunknak. Szóval nem tudom miért de néha elgondokkozok ezen. Más is szokott fantáziálni? De közbe meg nem lépne ki és megcsalni se csalná?



2020. nov. 30. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális.
2020. nov. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam, ez a negyedik kapcsolatom, örülök, hogy egymásra találtunk a férjemmel, senkivel se volt ilyen harmónikus a kapcsolatom, szeretjük egymást és a szex is vele a legjobb. 4 éve vagyunk együtt már házasok vagyunk, most várjuk az első gyerekünket.

29N

2020. nov. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagy szerelmes. Szereted, de nem szerelemmel. Sosem volt 2 évnél hosszabb kapcsolatom, szóval nem akarok okoskodni, de inkább az egyedüllét, mint egy olyan kapcsolat, ami nem tesz boldoggá és mások után vágyódok. Ennek oka van, hidd el, tudat alatt már érzed, hogy nem ő kell neked, csak még nem merted elfogadni.
2020. nov. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem ilyenek a körülmények, de néha megesik, hogy másról fantazialok, ha nagyon kívánok egy másik férfit. Ritkán ugyan, szokoevente egyszer. De szigorúan csak fantázia keretei közt.
2020. nov. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Kezd hiba lenni a matekban, ez azt jelenti, így érdemes lenne egymással jobban foglalkozni, hogy ne máson járjon az ember agya.
2020. nov. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
"már lassan 6 éve, és már közeledünk a 30hoz. Se eljegyzés se gyerek, pár éves tervben nincs is benne..." Teljesen normális, mert ez a kapcsolat is gyakorlatilag csak a dugásrol szol. Egyszerü fizikai kielégülésröl. Akkor megteljesen jogossn kerül a képbe más nemiszerv is.
2020. nov. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Teljesen normális. Az lenne a furcsa, ha nem. Nyilván nem egyfolytában, de egy-egy benyomás tud olyan lenni, amin elgondolkodik az ember. De normál esetben ezek csak gondolatok. Meg pár maszti. Aztán úgyis kikerül a képből, és soha többé nem látod. Az élet meg megy tovább. Szerintem nincs ezzel gond.
2020. dec. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!