Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megijedtem a párom jövőbeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megijedtem a párom jövőbeni tervétől, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudni kell, hogy edző, 10-14 éves korú gyerekeket edz, imádja a munkáját. 1,5 éve vagyunk együtt, ő az első olyan férfi az életemben, akivel minden téren passzolunk, a legkínosabb élményemet is megoszthatom vele stb., tényleg nem kívánhatnék nála jobb társat. Tegnap este beszélgettünk, felmerült, hogy 10 év múlva ő már 41 éves lesz, reméli akkorra már lesznek gyerekeink. Én semmiképp nem akarok szülni, de ott egyszerűen nem volt szívem mondani, annyira csillogott a szeme attól, hogy milyen lesz, mikor már apa lesz. Abban biztos vagyok, hogy vele akarok családot, ami az elképzeléseim szerint 1 kutyát és 1 macskát jelent kettőnk mellett. Tegnap este óta ezen kattogok, hogy mondjam el ezt neki, annyira sajnálom, hogy így érzek, rossz embernek érzem magam emiatt.
2020. dec. 4. 15:08
1 2 3
 1/27 Hellmano ***** válasza:
96%
Szőrös gyerekek lesznek mondd meg neki :D Kicsit értetlenkedve néz, majd rád, de elmondod egy Kormi meg egy Fifi a nevek is ki vannak már találva :D Amúgy szerintem mondd el neki, hogy te nem szeretnél gyereket és ne pazaroljátok egymás idejét akkor, ha ő meg akar. Jobb most letudni, mint xy év múlva.
2020. dec. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%
"rossz embernek érzem magam emiatt" Minden okod megvan rá! Megdolgoztál érte, h rossz embernek érezd magad (nem a szülés elutasítása, hanem a gerinctelen hallgatás miatt).
2020. dec. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%
Ennek a kapcsolatnak annyi. Gondolom ha ennyire odavagy érte nem átlagjózsi fizimiskájú tehát könnyen talál újat. Merthát te ebből a szempontból nem vagy megfelelő alany. De a szellemi nívódat kellemetlen lenne megbecsülni: valszeg azért foglalkozik gyerekekkel mert a hideg kirázza őt tőlük, mi?!
2020. dec. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázd vele mihamarább ezt a kérdést, és ha nem tudtok megegyezni, akkor ne raboljátok egymás idejét, mert ennek előbb utóbb szakítás lesz a vége
2020. dec. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki mihamarabb!
2020. dec. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
0%
Hany eves vagy?
2020. dec. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez egy olyan téma, amiben nem igazán létezik kompromisszumos megoldás. Nálunk is ez volt, az elején még azt mondta a párom, nem akar gyereket, aztán 4 év múlva meggondolta magát, én pedig nem... kb 1 évig húztuk még, abban reménykedett, hogy én is meggondolom, de nem, így szétmentünk. 39/N
2020. dec. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Elég fura, hogy másfél év alatt ez a téma még nem jött fel. Az meg nagyon gáz, hogy nem voltál vele egyenes.
2020. dec. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
88%

A nővérem 35 éves kora körül talált rá a férjére, aki 40 volt akkor.


A nővérem akart gyereket a férje tutira nem. Még a kapcsolat elején kiderült ez. alig egy-két hónap után (nekem is 2 hónapja van éppen barátnőm és már tudjuk, hogy ki mennyi gyereket szeretne... szeretne-e egyáltalán), szóval nem értem, hogy másfél év óta hogyan nem jött szóba ez.


Akkor a nővérem és a férje sokat beszélgettek erről és végül abban egyeztek meg, hogy minden lényeges gyerek felvigyázási gondot a nővérem csinál, és legyen két gyerek. Nővérem boldog a fiaival. Azóta férje is teljesen máshogy áll hozzá. Szereti a fiait. Biciklizni tanítja őket. Motor versenyekre viszi őket stb.

Már egy harmadik is lett. Talán negyedik is lesz.


De itt a történetben az a lényeg, hogy teljesen más volt az igényük, de szerették egymást és valahogy megpróbálták megbeszélni, hogy mindkettejüknek jó legyen. Legyen gyerek, de aki nem akar annak ne kelljen sok energiát fordítania rá. (kb 80-20% a megosztás)

Nyilván ha más a férfi-női felállás, akkor nem lehet szülést átadni feladatként... de már vannak béranyák ma (örökbefogadás is). Ha tényleg csak a szülés a gond és a többi jó lenne, akkor az is opció.

Szerintem beszéljétek meg :)


És ha az jön ki, hogy egyikőtök sem enged semmit se, akkor... akkor ENNÉL az akadálynál nem volt erősebb a kapcsolatotok. :(

De jobb, mintha telibe átvernéd azt, akit szeretsz.


24 F

2020. dec. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

7: igen, ebben valóban nincs kompromisszum (kicsit nem lehet gyereket vállalni).


Én is úgy jártam, hogy a párom gondolta meg magát, előbb kategórikusan elzárkózott (én akartam), majd évekkel később rátört a kapuzárási pánik, hogy mégis akar, de ott akkor, azonnal

2020. dec. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!