Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egy ismerősöm ki szokta írni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ismerősöm ki szokta írni facebookra,a blogjába, hogy a pasija minden nap elmondja, mennyire tetszik neki. Ez vajon igaz ?

Figyelt kérdés
Nem "irigykedésből kérdezem", de még nem láttam olyan kapcsolatot, ahol (még évek után is) a pasi minden nap dícsérné a nőjét, ráadásul fura ezt a lány szájából hallani, olyan, mintha önmagát fényezné vele.
2020. dec. 5. 16:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez valóban fura. Életszerűtlen mindennap mondani és az meg inkább életszerűtlen, hogy utána ezt még valaki facebookra is posztolgassa.
2020. dec. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi honnan tudjuk, hogy mit mond az ismerősöd pasija a 4 fal között?
2020. dec. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

2: Életszerűtlen pucéron ereszcsatornákon elszökni is mégis megtörténik, vagy életszerűtlen életben maradni és felépülni nagyon súlyos betegségekből is, mégis van rá példa.

Amit mi magunk nem tapasztalunk meg ennek ellenére létezhet.

2020. dec. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindenre képes a pasi egy jó punciért. :-))

Viccet félretéve, nem értem, mi ebben a különös? Van nő, akinek a szeretetnyelve a bók. Ha ez kell a szerelmemnek, miért ne adhatnám meg neki. Nekem semmibe sem kerül (max 5 mp-embe), neki meg a világot jelenti. Az szoktam mondani, ha király akarsz lenni a saját kis birodalmadban,, ahhoz előbb a szerelmedet kell királynői rangra emelni. Adni kell, ha kapni akarsz. Ilyen egyszerű az élet. A boldog élet.

2020. dec. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Miquel, te személy szerint láttál már ilyen kapcsolatot ? Én még sosem, sem baráti, sem rokoni körben. Gondolkoztam, van-e, aki egyáltalán gyakran bókol, de olyat se tudok, nemhogy napi szintűt. Szép lenne a világ sok romantikus, aranyos párral, de én sokkal több tányérdobálós érfelvágósat látok.
2020. dec. 5. 18:12
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
El tudom képzelni, hogy a pasija rutinszerűen mond neki valami kedves félmondatot. Én is mindig azt mondom annak, aki elmegy otthonról, hogy "Szia! Legyen szép napod!"
2020. dec. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Mi két éve vagyunk együtt barátommal, együtt is élünk már, és minden nap szokott ilyeneket mondani. Hol a hajamat dícséri meg ha felfogom máshogy, hol a szemeimet (pedig 2 éve nézi már minden nap), hol a mosolyomat, hol csak rámnéz és azt mondja, hogy "szép vagy baba". Akkor is, ha épp semmi smink nincs rajtam és egy lyukas pólóban nézzük a tévét.

Az elejétől kezdve ilyen volt, amit imádok, mert nekem az érintés mellett ez a másik szeretetnyelvem. Egyébként neki is, én is minden nap mondok neki valamit, amitől jól érzi magát a bőrében. Szerintem ez fontos, főleg, ha a másik igényli is. Nincs baj az önbizalmunkkal de nagyon jól tud esni, ha tudjuk akár napi szinten, hogy a másik odavan értük. Tettekből, szavakból, mindegy.


Szóval tessék, itt egy kapcsolat, ahol ez pont annyira átlagos dolog, mint másoknál a csók.


22N és 24F

2020. dec. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagymamám ilyen volt, 75 évesen is még nagypapám fenekét meg combját dicsérte (az unokák előtt is, nem is tudtam, hogy ez nem szokás). Szerintem minden nap, mert én mindig hallottam, ha náluk voltam.


A szüleim nem egymás külsejét dicsérik, de nagyon gyakran mondják -heti többször - hogy mennyire jó párt választottak.


Mi még csak hét éve vagyunk együtt a férjemmel, de mi is mindig mondjuk, hogy mennyire szuper a párunk, igyekszünk megköszönni minden házimunkát a másiknak (takarítás, teregetés, főzés), és ilyenkor elmondjuk, hogy mennyire szuper ember a másik. De ha megyünk valahova és teljesen alap ruhában vagyok a párom akkor is megdicsér. Nekem mondjuk ez természetes, én is meg szoktam jegyezni, ha női családtagomat (anyós, tesó) látom, hogy mennyire jól áll neki a ruha, vagy valamelyik szín a ruhán, vagy a frizurája.

2020. dec. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is elmondom, minden nap a férjemnek, hogy mennyire tetszik nekem. Nem tartom hihetetlennek, hogy van olyan férfi aki hasonlóan viselkedik a barátnőjével. Az tényleg fura hogy kiírja facebookra.
2020. dec. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

10 éve vagyunk együtt a férjemmel, nálunk napi szintű a szóbeli kedveskedés ilyen-olyan formája.

Egyszerűen ilyen a természetünk, mindketten bújósak vagyunk és szeretjük kifejezni az érzelmeinket a másik felé.

Más kérdés, hogy ez kettőnk között zajlik, mások előtt 'normálisan' viselkedünk. Facebookon meg csak én vagyok fent, és azon túl, hogy a családi állapotom házas, nincs fent semmi, kép sem, nem ott élem az életem.

32/N

2020. dec. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!