Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen a tökéletes barátnő/fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a tökéletes barátnő/feleség?

Figyelt kérdés
Elsősorban belső tulajdonságok érdekelnek, és komoly,nem megkeseredett emberek valaszai. Csajok, ti is irhattok, hogy szerintetek milyen :)

2020. dec. 6. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

- Jóindulatú

- Empatikus

- Vicces

- Mély, gazdag benső világgal rendelkezik

- Szépen tud fogalmazni, jól ír

- Értékeli, ha improvizált mókás becenevekkel illetem, pl. puszmorgó cica, mézédes kispiskótám, aranyoskám, tündérbabám stb.


30/F

2020. dec. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Teljesen emberfüggő. Van olyan haverom, aki a kifejezetten visszafogott csajokat bírta és egy ilyet vett el. Neki megfelel havi 1-2 szex is. Más haveromnak, teljesen más a fontos.

Személyes elvárásokra vagy kíváncsi?

2020. dec. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a jelenlegi párom az igazi.

Soha nem voltam még ilyen nyugodt és boldog egy nő mellett sem, pedig volt pár....

Nagyon nyugodt, optimista, pozitív ember, nagyon jó probléma megoldó készséggel rendelkezik. Nem féltékeny, megadja a szabad teret. Enged a hobbimnak hódolni. Közvetlen, bármiről lehet vele beszélni. Nyitott. Nagyon jó humora van. Empatikus.

35/F

2020. dec. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2. persze :) azt tudom hogy mindnekinek más a preferencia, érdekel h itt ki mit mond :)
2020. dec. 6. 14:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ilyen nincs. Legalábbis én eddig nem találtam.
2020. dec. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Milyen a tökéletes?

Az,hogy nem tökéletes.


F

2020. dec. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!