Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyenek voltak nálatok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek voltak nálatok az összeköltözés utáni első hetek? Gyorsan összeszoktatok?

Figyelt kérdés
2020. dec. 8. 12:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Nem kellett összeszokni.


Mire összeköltöztünk már elég időt töltöttünk egymás társaságában, hogy tudjuk mire számítsunk (elmentünk együtt nyaralni, aludtunk a másiknál)

2020. dec. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
81%

Nem kellett összeszokni. Eleve úgy költöztünk össze, közös lakásban, hogy már sok időt töltöttünk szinte egymásnál élve (amikor még ugyebár fiatalon a szüleinkkel élünk) és voltunk rengeteget együtt nyaralásokon.

Amúgy meg, a férjem-a párom a másik felem, tehát nincs mit nagyon "megszokni" elviekben hozzám hasonló emberrel kötöm össze az életem, és egyikünknek sincs valami fura, elviselhetetlen életstílusa.

2020. dec. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Ugyanez, lenyegeben a ketlaki eletunk szunt meg, amikor egymashoz jarkaltunk, mas nem valtozott.
2020. dec. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk sem nagyon kellett összeszokni, pedig relatíve gyorsan összeköltöztünk (5 hónap után), és előtte távkapcsolat volt, kb heti 2x2 napra találkoztunk. Plusz egy két hetes nyaralás:D
2020. dec. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Nekünk sem kellett összeszokni, örültünk, hogy nem táskából kell öltözködni és hogy végre kettesben lehetünk.
2020. dec. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Pár hét után teljes mértékben összecsiszolódtunk :) Addig is jól megvoltunk, de a hétköznapi dolgokat össze kellett hangolni, pl. ki mikor mit szeret enni, mikor alszik, mikor pihen, mikor ébred, ilyesmik, de ezek simán áthidalható dolgok akkor is, ha nagy bennük a különbség :)
2020. dec. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Nekünk az első 2-3het volt osszeszokós. Semmi veszekedés ne gondolj, de pl nekem meg kellett az első napokban szokni, hogy pl a fürdőszobában a polcon már nem csak az én cuccaim vannak. Bármennyire szerettem öt és vártam, hogy osszekoltoztunk, mégiscsak nagy változás volt, mikor hozzamkoltozott, előtte 3es fel évig egyedül éltem.

Meg az első hetekben nem tudtam, miből mennyit vásároljak, hogy ne legyen se kevés, se túl sok kaja, főztem főtt ételt majdnem minden nap, aztán ami azt hittem elég lesz 2 napra kettőnknek, az rögtön elfogott, engem ez frusztrált. Plusz a párom sokat dolgozott, és olyan érzésem volt, hogy nem is vagyunk együtt többet, mint a költözés előtt.


Aztán leultunk megbeszelni, a párom elmondtam, hogy neki nem kell vacsira főtt kaja, így nem főzök, csak esténként osszedobunk egy rántottát, virslit főzünk, stb


Plusz igyekeztünk másképp beosztani az időnket, lassan kialakultak a szokásaink. Azóta nagy gond nem volt, ma már házasok vagyunk.

2020. dec. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

Nekunk igenis ossze kellett szokni fokent ilyen covidos idokben.

Pl mi hetente 3szor talalkoztunk legalabb de volt hogy heteket nala töltöttem. Ilyenkor csak mi voltunk talan egyszer ketszer foglalkozott a sajat hobbijaival. Amikor osszekoltoztunk mindketten home officeban kezdtunk lenni. Neki ráadásul munka utan sok igénye vam az egyedulletre en meg feszult voltam. Ugy ereztem bar egyutt elunk romlott az egyutt toltot ido minosege sokat akar a hobbijaival foglalkozni. Ha eljarnek dolgozni egyebkent szerintem sokat javitana a dolgokon hiszen mire hazaerek o mar tulesett a munkan es jatszott egy órát. Tobb lehetoseg is van aktiv programra.

Ugyhogy igen nekunk folyamatos az osszeszokas, a hazimunka felosztasaban is kellett par beszelgetes meg azzal kapcsolatban is hogy hogy javitsunk az egyutt toltott ido mennyisegen meg minosegen (hogy ne csak egy futó puszi legyen napkozben hanem nap vegen is csinaljunk dolgokat). Most eppen jol vagyunk, a kulcs az volt hogy ne zavarjuk egymast munka kozben napkozben

2020. dec. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Nekünk se kellett összeszokni, nagyon hasonló az életritmusunk és a szokásaink, nem volt mit "megszokni"
2020. dec. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

#8 vagyok

Azert erdekes h a kerdesre válaszolva leirom a sajat velemenyemet erre valaki lepontoz.

Miert baj az h nekunk ossze kellett szokni?

2020. dec. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!