Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van olyan hogy szereted de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy szereted de nem tiszteled? Később változhat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy szeretem, de rá jöttem hogy nem tudom tisztelni. Annyira sokszor mond bantokat, vagy beszél csúnyán. Neki megszokott.. Persze amikor már én is úgy beszélek az már nem tetszik neki.


De olyan esetben amikor összeveszunk le is néz. De máskor se érzem különösen azt hogy felnezne rám vagy nem tudom hogy ezt kellenne e érezni vagy sem. De én se tudok ő rá... Nem is tudok olyan tulajdonság mondani amire büszke lennék. Inkább a rosszak. Vagy csak mindig a rosszakra gondolok.


Idegesítő sokszor de direkt csinálja, iszik, haverozik, nem kér bocsánatot sose.



2020. dec. 8. 21:17
 1/6 A kérdező kommentje:

Azt nem is írtam hogy nem is számít ha összeveszunk és valami történne velem. Akkor mehetek akár hova, lehet akármi bajom nem érdekli. Ez is nagyon bántó a csúnya beszéd mellett.

És ezek miatt úgy érzem hogy nem tudok rá felnezni, nem is értem néha minek vagyunk együtt. A viták már olyan c.ganyosak ha tudjátok hogy szoktak az igazi c tipusuak veszekedni :D nem akarok bántó lenne de tényleg vannak olyan emberek akik úgy veszekednek nincs bajom velük se.

2020. dec. 8. 21:20
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen van. Abban az esetben, ha megszereted és utána tesz valamit, ami miatt már nem tiszteled. Ilyen a megcsalás, csúnya bánásmód, igénytelenség, stb. Szereted még utána, mert az emélkek éltetik ezt, de már nem lesz soha olyan, mint előtte.
2020. dec. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam csak rosszabb lett, még kevésbé tiszteltem és idővel a szeretet nem tudta ellensúlyozni.
2020. dec. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Van bizony. Nálam az ilyen kapcsolatok mind tönkre mentek. A tisztelem, de nem szeretem típusú dolgok pedig eddig kiállták az idő próbáját.
2020. dec. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Van, változhat. Rossz irányba. Nem tiszteled, és már igazán nem is szereted.
2020. dec. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez még csak nem is szeretet. Lehet hogy te "szereted" őt, de ő saját magát mérföldekkel jobban szereti mint téged.
2020. dec. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!