Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak! Ti együttélnétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti együttélnétek a barátnőtökkel boldogan, ha ő nem akarna házasságot, mert számára felesleges vagy fontos számotokra az egész ceremónia?

Figyelt kérdés

2020. dec. 10. 23:16
A kérdező szavazást indított:
Szakítanék ezért
Nem szakítanék ezért
30 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
Az csak egy papír, amit sokan manapság a babaváró hitel miatt csinálnak, meg az erős szülői nyomásnak.
2020. dec. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Igen, persze. Ha boldogok vagyunk együtt és úgy alhatunk el az este és reggel úgy kellhetünk, hogy nem vagyunk egyedül a világban hanem szeretjük egymást akkor pont nem érdekelne, hogy házasok vagyunk-e.
2020. dec. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
58%
Én szeretnék gyereket majd, úgyhogy hosszútávon nekem fontos a házasság.
2020. dec. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
31%

Az ember élete tele van nagyon szép és fordulókkal és ünnepekkel.


Születés, keresztelő vagy névadó, ballagások, szalagavató,

érettségi, bankett, születésnap, névnap, a különféle történelmi és személyes ünnepek.

Így a párkapcsolatának a megerősítése is a kettőtök és a benneteket kölcsönösen befogadó famíliák ünnepe.

Ne fosszátok meg magatokat. A közös ünnepek erősítik a kapcsolatot,

tartalmat is adnak.


Amikor a nővérem férjhez ment, akkor ugyanilyen "modernkedve"

döntötte el, hogy bizony nem akar hagyományos esküvői ruhát.

Varratott magának egy világoskék puplin zsákruhát. Fején semmi,

kezében 5 szál szegfű.

5 éve múlva tartottuk az esküvőnket. Nagyon szép, hosszú, fehér ruhát kölcsönöztünk, 23 vörösrózsából állt a csokrom.

Kérlek szépen, a vacsora után, hajnalban, amikor a fotós a lakásunkra hozta a kész fotókat, a nővérem átöltözött az én esküvői ruhámba, és

kérte, hogy fényképezze le, hogy neki is legyen egy igazi (!) esküvői képe.

Na, most azon túl, hogy erről különvéleményem van, de a nővéremet nem bántom, azt jelenti, hogy a legtöbb nő hazudik. Elrejti önmaga előtt is

a vágyát, hogy emlékezetes, szép ünnep legyen a szerelmével a kapcsolatuk

"ország-világ" előtt való megerősítése.

Vannak nők, akik azt hiszik, azzal tudják maguk mellett tartani a párjukat, ha "úgymond" lemondanak az egészséges női vágyaikról.

2020. dec. 11. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%

Nem is értem, hogy miért beszélnek itt egyesek így. Utolsó, azért mert a nővéred megbánta, hogy nem fehér ruhája volt, már azt jelenti, hogy az összes nő erre vágyik? Miért?


"Én szeretnék gyereket majd, úgyhogy hosszútávon nekem fontos a házasság."

Én is szerettem volna gyereket. Végig néztem pár barátom/barátnőm esküvőjét. Szépek voltak igen, viszont tudjátok miket láttam az esküvők előtt? A menyasszonyok gyomra görcsben, amiért ez a dolog késik, az a dolog meg se fog érkezni, most mégis másik torta kell, Jucika terhes lett így mégis kell majd alkoholmentes, Petike becsajozott így basszus lesz egy plusz fő, közben vívódas hogy egyen mit egyen hogy egy dekával se legyen több és kevesebb mert pont passzolt a ruha, és tudnám még sorolni. A fiúknak meg tökük ki volt azzal hogy mindent időpontra telljesítsenek, rendesen bestresszeltek a fixált időpontoktól. Arra, hogy mennyit költöttek el minderre pedig még ki se tértem. Köszi, én ebből nem kérek, hiába szép nap, nekem nem éri meg. Viszont, mint említettem, én is vágytam gyermekre.

Mikor a párom úgy érezte, hogy ideje lenne "szintet lépnünk" megkérdezte őszintén, hogy szerinte merre haladunk, és mit szeretnék. Mondtam, hogy kisbabát. Most éppen közöttünk durmol a 2 évesünk. :)

2020. dec. 11. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
58%

Én sem értem, hogy egyeseknek miért fontos a papír meg a nagy ceremónia drága pénzzért, amíből mást is vehetnének. Meg csak azért, mert valaki akar gyereket, még nem kell összeházasodni. Nekem is van két fiam, és nem esküdtünk meg. Ilyen téren is érdekes volt az egyik ismerősöm aki csak ez miatt házasodott, mert jött a baba, de a csaj fel sem vette a pasija nevét, olyan szöveggel,hogy lehet úgysem maradnak együtt, és akkor csináltathat új papírokat megint.

Ugye pasis kérdés volt. Nos én a férfi kollégáim esküvője utáni helyzetet látva, csak azt láttam, hogy egyfajta hamis illuzió miatt vették el az élettársukat, akivel évek óta együtt voltak. Az egyiknél konkrétan tudom is, hogy a lelépéstől tartva kérte csak meg a csaj kezét. De a többinél se láttam, hogy most hú de boldog lenne utána. Attól, hogy házasok, még ugyanúgy megcsalhatja, vagy otthagyhatja, és meg is tette a csaj.

2020. dec. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%
Kifejezetten előny számomra. Én se szeretnék házasodni (persze ha a párom szeretne, az se gond, "bevállalnám" érte).
2020. dec. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%
Nem szakítanék vele ezért, de szerintem azért fontos a házasság és nem a papír miatt, hanem mert számomra azt jelképezi, hogy elköteleződtem 100%-osan a másik iránt és vele szeretném leélni az életem, hogy komolyan gondolom vele és a házasság egy fajta gesztus.
2020. dec. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

És a CSOK?


[link]


2 gyerek után is 15-25 millió forintot vágnak hozzátok, 3 gyereknél pedig akár 30-45 milliót is. Bocs, én nem vagyok százmilliomos, hogy elhajoljak ennyi pénz elől, ha már adni akarják. Természetesen ettől függetlenül is járt a fejemben a 2-3 gyerek már rég óta.

2020. dec. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nem mindenkit érdekel a CSOK.
2020. dec. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!