Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hallottatok már olyat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok már olyat, hogy az összeköltözés oldotta meg egyeseknél a párkapcsolati problémákat?

Figyelt kérdés

Egyik legjobb barátnőméknél igen (konrketan se veled-se nélküled volt, amíg nem költöztek össze, ez ment évekig, aztán 2 éve, mióta együtt élnek, minden probléma rendeződött).


Ti hallottatok hasonló példákat?


Általában az ellenpélda a gyakoribb.



2020. dec. 17. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha a problémák zömét az okozza, hogy keveset (mármint mindkettőjük felfogása szerint keveset) találkoztak, nem tudtak elég időt együtt tölteni, akkor megoldás az összeköltözés. Egyéb más esetben nem javít a kapcsolaton semmit.
2020. dec. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Én több ilyet is láttam. Főleg ahol a szülők tiltották egymástól őket, vagy ahol rosszak voltak odahaza a körülmények.
2020. dec. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Inkább a fordított esetet.
2020. dec. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudom. Mi jövőre gondoltuk az összeköltözést, de így 40 felett nagyon félünk tőle, így lehet nem is lépjük meg.
2020. dec. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

4.-nek.


Ja, várjatok 59 éves korodig!

2020. dec. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
#5 Úgy 200 méterre lakunk egymástól :)
2020. dec. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%

6.-nak.


Akkor tényleg várjatok, amíg nem kell ápolnotok egymást! A különélés a tartós kapcsolat titka.

2020. dec. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk rendbe hozta a kapcsolatunkat az összeköltözés.

3 éve vagyunk együtt, fél éve költöztünk össze.

Mindketten otthon laktunk, én napi szinten ordítozásig veszekedtem anyámmal mert mindig mindenért bántott, leszólt, a cipőimet kidobta a lakás elé stb. Nálunk emiatt nem is lehettünk soha. Ez konstans feszültségforrás volt nekem, állandóan gyomoridegem volt. Mióta összeköltöztünk, ez a feszültség eltűnt és nem veszekszünk annyit, mint azelőtt, sőt kb semennyit.


Plusz unalmas volt már folyamatosan szervezgetni a találkozókat, unalmas volt mindig a szüleihez alkalmazkodni (ha nála aludtunk 8kor kelés volt, mert nekiálltak nagytakarítani szombaton stb).

Szóval nekünk segített, a szülőkkel is kicsit javult a kapcsolatunk.

22N

2020. dec. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Át is éltem... :)

Fél éve együtt voltunk már, mindketten dolgoztunk. Én agglomerációban, a párom pedig Budapest totál átellenes végében. Nekem kínzás volt tőle dolgozni járni, neki meg tőlem, így a hétköznapok idővel szenvedéssé váltak. Vagy nem találkoztunk és az volt a baj, vagy felülírta ezt egymás hiánya, de akkor a városon keresztbe-kasul kószálás idegesítette valamelyikünket csúcsforgalomban. Nekem pl. 1,5 órával korábban kellett kelnem, ha nála aludtam úgy, hogy egyébként is 7 órára járok és nem barátom a korán kelés... Egy idő után vitává alakult, hogy ki hozzon áldozatot, ki menjen kihez.

Szóval feszültek voltunk mindketten és már elengedtük volna lassan egymás kezét, amikor tálcán jött az összeköltözés lehetősége. Őt pont áthelyezték egy hozzám közelebbi telephelyükre, nekem pedig kb. ezzel egyidőben elköltözött a lakótársam. Akkor már annyira mélyen volt a kapcsolatunk hullámvonala, hogy nagyon félve költöztünk össze, de végül adtunk egy esélyt magunknak. Napról napra azt vettem észre, hogy újra kinyílik kettőnk előtt a világ. Jól vagyunk egymással, egyre jobban. Ennek már 5 éve, mostmár házaspár vagyunk. :) Komolyabb vitánk az összecsiszolódós időszak óta nem volt ami miatt elgondolkodtunk volna azon, hogy ez nem fog működni.

2020. dec. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amíg anyóséknál laktunk együtt, ott volt probléma. Elköltözés után is csak 1 évvel lett jobb, amikor túl tettem magam a sérelmeken. Azóta csak hébe hóba van vita, pénz vagy házimunkáról...
2021. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!