Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez szerinte poénos. Szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerinte poénos. Szerintetek is? Többi lent a leírásban

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ma este hülyéskedtünk, játszottunk egymással és egy olyan megjegyzést kaptam a páromtól idézem..

" Hogy a többi pasi nem akar tőled mást csak szexet, mert nekik csak erre vagy jó. (Szex)

Kiélt vagy és rajtam kívül más nem akart volna téged"


Nekem van humorom és a vicces poénokon nevetni is tudok.

Nem szoktam dolgokat eltùlozni sem!

Viszont szerinte ez nagyon poénos,gondolom megkérdezem így ismeretlenbe nektek is az e...


Normális válaszokat előre is köszönöm.



2020. dec. 22. 23:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Hat nem poenos, az biztos. Mennyire feltekeny tipus? Lehet le akarja epiteni az onbizalmad, hogy eszedbe se jusson, hogy esetleg mas pasiknak is bejohetsz, meg nehogy lelepj, mert mas ugy is kihasznal tudod :) Meg valoszinuleg azert mondta, hogy poénnak szanta, mert rajott, hogy ja, ez kicsit rosszul jott ki es nem esett neked jol.
2020. dec. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Jó a humor érzékem, de ebben annyi volt mint egy politikus beszédben a hitelesség. Másfelől szépen az orrod alá dörgölte ezeket a lealacsonyító megjegyzéseket.. Ilyen egy normális ember sosem mond a párjának, még hülyeségből sem és így meg aztán főleg. Bocs, én ezt nem tudnám elegedni a fülem melett, de persze neked nem kell, hogy így csengjen le.


24F

2020. dec. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem az.

Most, hogy így elolvastam az idézett szöveget, nekem bizalom hiány és féltékenység érzékelhető.


F

2020. dec. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
poén ide, vagy oda...ez igaz?
2020. dec. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 exronin ***** válasza:
100%

Maga Alá akar gyűrni, éreztetni akarja, hogy úgy gondolja, te őnélküle nem vagy semmi.

Most legyél nagyon észnél!

2021. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!