Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi ido utan koltoztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ido utan koltoztetek ossze a parotokkal?

Figyelt kérdés
jan. 3. 17:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%

1 hét utan együtt laktunk

Azota is 1, 5 eve

30N

jan. 3. 17:36
 2/19 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
37%

Hát, mi 2 év után már többet voltunk egymásnál, mint otthon vagy távol az egyetem miatt. Mi így számoljuk.

Olyan 20 évesen kb. Az első közös lakást 22 évesen vettük meg.

jan. 3. 17:37
 3/19 anonim ***** válasza:
37%
Az első kb fél év távkapcsolat volt, utána 4 hónapig laktunk néhány utcányira, de folyton egymasnál voltunk, így összeköltöztünk. 30 és 31 évesek voltunk.
jan. 3. 17:42
 4/19 anonim ***** válasza:
37%
1,5 év után
jan. 3. 18:11
 5/19 anonim ***** válasza:
37%
3honap után. Egy véletlen hozta így, de életem legjobb veletlene volt.
jan. 3. 18:20
 6/19 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem nem mindegy, hogy 1 hete ismerted meg és úgy jártok, vagy 5 éve ismered de csak most alakult több barátságnál. Első esetben én 1 évet várnék, másodikban 1 hónapot.
jan. 3. 18:56
 7/19 anonim ***** válasza:
37%
3 hét után, és nem sokkal előtte ismerkedtünk meg. Ez lassan 18 éve volt, azóta is együtt.
jan. 3. 19:47
Unatkozol? Gyere játszani!
 8/19 anonim ***** válasza:
37%
Nem egészen két év után. De előtte is szinte mindig együtt voltunk munkát leszámítva.
jan. 3. 20:33
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
9 hónap után, amikor megszületett az első gyerekünk
jan. 3. 21:09
 10/19 anonim ***** válasza:

4,5 év után. Tini szerelemnek indult, így az egyetem miatt nem jött össze hamarabb. Bár valószínűleg nem csinálnám vissza.

23L

jan. 3. 21:22
1 2
Sanct Bernhard Bodorrózsa tiszta tea

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!