Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért nem hajlandó legalább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hajlandó legalább csak megnyomkodni a vállam?

Figyelt kérdés

A párommal tíz hónapja vagyunk együtt, de az egy kezemen meg tudnám számolni hányszor nyomkodota meg a vállam. Bezzeg én bírjam az együttlétet, készítsek vacsorát, intézzek ügyeket. Úgy erzem minden rám hárul, de ezt nem kapom meg. Mit tegyek?

39F



2021. jan. 4. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Sírj itt gyakorin, majd valamelyik válaszoló megmasszíroz. Tesám, most komolyan...
2021. jan. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Tedd lapátra 🤷‍♂️
2021. jan. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Ne készíts mindig vacsorát, ne intézz mindig minden ügyet te. Menjél masszőrhöz.

Én is utálok masszírozni.

2021. jan. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%

Talán ne legyél ekkora csicska.

Masszázsra amúgy ott vannak a masszőrnők, lehet direkt olyat is keresni, amelyik happy finish-t is vállal.

Ha valamit nem kapsz meg otthon, szerezd meg házon kívül, ez ennyire egyszerű.

Majd csak leesik az asszonynak, hogy a kedvedben kellett volna járnia, bár akkor már késő lesz.

2021. jan. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mekkora egy egy szarrágó vagy utolsó! Tán csalod az asszonyod?
2021. jan. 4. 17:18
 6/11 anonim ***** válasza:
13%
te meg egy balek,lúzer vagy kérdező.papucs...
2021. jan. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
8%

"Mekkora egy egy szarrágó vagy utolsó! Tán csalod az asszonyod?"


Nem, mert a csajom tudja rólam, hogy nem vagyok csicska, ha nem kapom meg, amit akarok, akkor először szólok, másodjára már vagy kirúgom vagy megyek olyan nőhöz, akitől megkapom.

Úgyhogy megkapom, amit elvárok.

Cserébe meg ő is.


Ez van, papa, ha lúzer vagy, akkor így fogsz rinyálni egész életedben, az asszony meg semmibe vesz.

De mondok jobbat, az asszonyod szerintem már rég félrekúr a hátad mögött, az ilyen papucs balekokat ugyanis egyáltalán nem nézik férfinek a nők - és keresnek olyan palit, akitől megkapják a határozott, férfias fellépést.


Igazából változtatni ezen már nem tudsz, ha egyszer bekerültél egy nőnél a papucs dobozba, onnan ki nem jössz.

Szóval ha van legalább egy fél, rizsszem méretű tököd, akkor kirúgod, és keresel másik nőt, és ezt a hibát többet nem követed el.

2021. jan. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

Csak átfutottam a kérdést és elkerülte a figyelmemet a kérdező neme.

Aztán visszamentem elolvasni újra és... jó ég! Miért vagy még együtt vele (feltéve, ha valóban olyan lusta és nem törődő, mint ahogyan a kérdésben leírtad)? Megannyi nő van, épp hozzád hasonló helyzetben, aki mit meg nem adna egy szorgalmas pasiért. Hagyd ott a jelenlegit és keress egy olyat, aki tud értékelni.

2021. jan. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Társat nehezebb találni, masszőrt nem. Melyikre van nagyobb szükséged?

Az eszedbe jutott már, hogy nem szereti csinálni? És nem is kötelezhető rá. Téged sem kötelez senki arra, hogy vacsorát főzz állandóan. Simán megteheted, hogy nem csinálod, csak amikor valóban kedved van hozzá. Lehet rendelni is néha. Az ügyek intézését is meglehet osztani, nem kell mindig mindent kizárólag neked intézni.

2021. jan. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél vissza te is.
2021. jan. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!