Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem tetszik neki hogy késő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszik neki hogy késő érek haza vagy mi a baj?

Figyelt kérdés

Úgy dolgozok hogy 1 hétig reggeles vagyok 1 hétig délutános es olyankor nagyon késő érek haza. Olyankor mikor haza érek be fekszek mellé az ágyba nagyon nyűgös.

Sose alszik el hamarabb mindig meg vár engem. Pedig jobb lenne ha elaludna elobb szerintem 😅

Mindenért elkezd nyavogni, de ezt sosem csinálja csak mikor késő érek haza.


2021. jan. 9. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Mikor érsz haza? Minek vár meg? Ő mikor kel? Mióta vagytok együtt?

Néha én is megvártam a páromat, hiszen csak akkor találkoztam vele ezeken a heteken. Viszont volt, hogy hajnali 2-3ra ért haza, na akkor inkább aludtam...

Nem lehet, hogy szexet remélne ilyenkor? Vagy haragszik, mert nem tud miattad pihenni? Fogalmam sincs, vele kellene megbeszélned.

2021. jan. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
11-12 körül érek haza. Azért vár meg mert mindig velem akar elaludni 😅 ő 6 vagy 7kor kel. 5 éve vagyunk együtt 3 éve költöztünk össze.
2021. jan. 9. 21:52
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem haragszik rád. Azaz nem rád, hanem a helyzetre. Én sem szerettem, amikor délutános volt a párom. Nyilván dolgozni kell, csak ilyenkor olyan rossz, hogy napokig kb nem is látod, akit szeretsz. Nem te tehetsz róla, viszont ő sem tehet róla, hogy ilyenkor nyűgösebb. Nem beszéltetek még erről? Mennyi minőségi időt toltotok együtt szabadnapokon? Vannak tartalmas programok? Az esetleg segíthet. Nap közben mennyit beszéltek?
2021. jan. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
Ismerős a szitu. Sok csaj azt hiszi, hogy a pénz a fán terem, meg azt, hogy mindenki napi 4 órát dolgozó kamuvállalkozó. Ebbű baj lesz more!
2021. jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Én párom egyik héten délelőttös, másikon délutános, a harmadikon éjszakás. Egyelőre nem bírtam megszokni, mert én 8-5-ig dolgozok, az éjszakás hetén kb alig látom. Valakinek van tippje, akkor megköszönném.
2021. jan. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
84%
Korábbi párom is hasonlóan dolgozott, akkor is mindig megvártam, mert szerettem volna találkozni vele, csak pár mondatot beszélni, hogy ne teljen el úgy 2-3 nap, hogy egyáltalán nem találkozunk... szerettem volna, ha hazajön, akkor kicsit még figyel, megkérdi milyen volt a napom, esetleg szex vagy ölelés, és elalszunk... de így, mindig fáradtan zuhant az ágyba, és se csók nem volt se semmi, mert nem akart felkelteni, pedig ébren voltam, csak inkább durciztam, hogy megint nem akar semmi kapcsolatot, mert fáradt. Szar ügy ez a munkavégzés, mert ha ő csak nappal dolgozik, és reggel te még alszol, mikor ő elmegy, megint nem tudtok beszélgetni, minőségi időről pedig még szó sem eset... ami nem a hogy vagy? jól beszélgetésből áll, esetleg megnéztek egy filmet, de ha túl késő, már vacsorázni se együtt fogtok, így csomó közös dolog kimarad, ami amúgy alap lenne, ha időben találkoznátok :( kitartást.
2021. jan. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
Milyen messze laksz a munkahelyedtől hogy olyan későn érsz haza?
2021. jan. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
40 perc kocsival
2021. jan. 9. 22:31
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Kerdezoo 😊😀 ez a konkret pelda neeem de a hozzaallas tok tipikus. Parom is ilyen. Ha valami dolgom van de neki pont nincs akkor mindig megvar. Amugy ha 2 hetente 22:00ig dolgozol hogy az ut 40 perc mi tart ejfelig!?
2021. jan. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mióta/mennyi ideje vagy a jelenlegi munkahelyeden és milyen feladatköröd van?


Mivel kell foglalkoznod? Anyagokkal/eszközökkel/egyéb dokumentációkkal vagy emberekkel?


Van-e felettesed vagy egyéni kényszervállalkozó vagy?

2021. jan. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!