Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy zárjuk ki az életünkből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zárjuk ki az életünkből a lelkileg zsaroló ,házasságmegrontó mamát ?

Figyelt kérdés
Édesanyám hozzánk költözött ,mert elárverezték a házát. Hozzá kell tenni ,nem dolgozott ,aludt egész nap,a ház tiszta retek volt ,főzni nem főzött ,nem adott magára ,amióta "kirepültünk" onnan. Azért az idézőjel,mert ahogy elváltak apámmal és összejött egy másik faszival,közölte hogy felnőtt vagyok,felnevelt , nem tud már eltartani,álljak meg a lábamon és hagyjam boldognak lenni. 20éves voltam. Neki a nagyvilágnak ,lett férjem ,3 gyermekem ,kutyák ,macska,papagáj..és hamarosan egy mama.. mert végül az ő boldogsága az lett,hogy nem maradt semmi ,ami az övé volt. Mindent megkapott,nyugtatóit ,plussz cigarettát is,mert dohányzik. Majd egyre többet kellett költenünk cigire,nem bírtuk úgy már anyagilag. Kértük vagy menjen dolgozni,vagy maradjon unokával itthon és megyek én ,de máshogy nem fogjuk bírni. Neki egyik sem volt jó. Másoknak azt írogatta,hogy mi nem engedjük dolgozni,miközben ennek örültünk volna a legjobban. Minden szarnak lehordott minket,még a saját gyerekünkkel is közölte ,hogy ha felnől,majd vigye el magával,mert minket nem szeret... Betelt a pohár ,nem kap több dohányt és szeretnénk ,ha idén már menne. Tönkreteszi az egész családunkat a viselkedésével... Két bátyám van. Egyik sem ad bele semmit a költségekbe ,sem nem engedik magukhoz. A probléma most jön . Mennie kellene,de nem tudjuk hova tenni. Mégiscsak az anyám.. hogy tenném ki hajléktalannak ? Nyilván sehogy. Dolgozni nem hajlandó ,máshova nem tud menni... Teljesen kikészültem és napok óta sírok.. Hova lehet tenni ,hogy ne menjünk tönkre teljesen ?
2021. jan. 11. 14:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Vagy ki teszed és lesz rendes életed, vagy rámész érzelmileg és anyagilag.
2021. jan. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyetek neki semmit, kaját meg ne adjatok neki, aztán majd elgondolkozik.
2021. jan. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a férjed mit mond?
2021. jan. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
En kiraknam szo nelkul. Igazabol a hiba ott volt, hogy befogadtatok, foleg ugy, hogy ahogy irtad is, o siman kirakott teged amikor 20 eves voltal...
2021. jan. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A férjem szívből gyűlöli. Hálátlannak tartja. Azt mondta ,hogy minden épeszű ember kirakta volna már az utcára. Nem szeret hazajönni munkából,mert itt a mama. Ha meglátja ,gyűlölet van a szemében . Nekem pedig sírhatnékom . Többször is mondta ,hogy nincs többet dohány,de engem mindig tudott lelkileg zsarolni édesanyám,mindig megsajnáltam és "harcoltam",hogy csomót segített most,megérdemli stb. Aztán jött egy vita és kiderült ,hogy engem szidott másoknak ,miközben én azért küzdöttem ,hogy megkapja a dohányt. Pár napja eldöntötte férjem ,hogy vége ,nincs több dohány. Cigicsikkeket gyűjtögetett a mama és abból csinálta a cigit. Gyerekeim látták. Azt is,hogy én viszont normális cigit szívok. Azért ,hogy ez ne legyen, 5.napja,hogy nem gyújtottam rá,hogy bebizonyítsam magamnak és mindenkinek,hogy amit művel a cigi miatt,nem normális . Megpróbált ma is kérni cigit a férjemtől. Mondta neki,hogy nem. És örüljön annak ,hogy egyáltalán van kaja meg tud hol aludni. Én ugye már nem tudnék neki adni. Kilőttem hogy megint megkörnyékezzem a lelki dumáival,hogy felnevelt és nem gondolok rá neki milyen lehet...
2021. jan. 11. 14:29
 6/19 A kérdező kommentje:
Helyette azt kaptam ,hogy én fel tudtam készülni arra,hogy lerakom a cigit, ő nem ...
2021. jan. 11. 14:31
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén...a sajá anyád TÉGED kirakot...te miert ne raknád ki őt?


De én lehet beraknám valami idősek otthonába, persze vírus után. De legszívesebben ki a francba...

Ne hidd azt hogy érdekled.

Sajnálom kérdező, ezt olvasni is szívbemarkoló de mindig azokat húzzák le akik hagyják.

2021. jan. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
És mérlegeld azt is hogy mi a rosszab...a rossz lelkiismeret vagy az hogy esetlegesen a háasságod is ramehet. Aztán meg itt maradsz egyedül a gyerekekkel és anyáddal.
2021. jan. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Néztem az idősek otthonát is ,de sajnos rengeteg pénz lenne ,amit nem tudnánk finanszírozni . Tudom,hogy igazatok van és a férjemnem is. Egyszerűen csak nem szeretném ,hogy utcára kerüljön. Nem tudok ilyen szívtelen lenni ,még akkor sem ha tudom,hogy semmit nem jelentek neki . Olyat szeretnél találni valahogy,ahol tudom,hogy nem fagy meg ,nem utcán van ,de mégse velünk ,mert nekem sem marad családom ,ha így megy tovább .
2021. jan. 11. 14:37
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, tényleg örüljön ezek után, hogy egyáltalán még megtűritek. be van oda jelentve amúgy? Mert ha nincs még, akkor ne nagyon legyen.
2021. jan. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!