Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen volt az osszekoltozes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az osszekoltozes az elejen?

Figyelt kérdés

Milyen problemak adodtak vagy kellemetlenseg? Tipp vagy tanacs hogy mit kellene?


(Kozosen uj alberletbe koltozes)


2021. jan. 11. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig 2x volt ilyen. Imádtam. Közös lakásberendezés, kitalálni mi hol legyen, másikat jobban megismerni, együtt kelni és ébredni, stb.. én nem tudnék negatívumot. Persze egy idő után szétmentünk mindkettővel, de ez már más tészta. Az eleje mindig nagyon rózsaszínködös volt az összeköltözésnek.
2021. jan. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt semmi különösebb probléma vagy konfliktus
2021. jan. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sosem eltem meg egyutt senkivel, igy nem tudom mennyire valtozik meg egy kapcsolat ha 24/7 ben egyutt vagyunk
2021. jan. 11. 19:56
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk még sokkal jobb lett, mint előtte volt. Egyébként csak akkor vagytok 0-24ben együtt, ha mindkettőtök otthonról dolgozik
2021. jan. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
O otthonrol dolgozik en nem. De atlagosan 3 napot toltottunk egyutt a hetbol, szoval ez mas lesz.
2021. jan. 11. 20:05
 6/11 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nekem konkrétan izgalmas, új volt. Olyan "problémàink" lettek, amik azelőtt soha. Azt a részét, amit #1 leírt, én is élveztem. Új célom lett, lakhatóvà tenni a lakàst, a magunk képére.


Persze azóta szakítottunk 🤭🤔🤗

2021. jan. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Pukizás, kaksizás lebonyolítása egy rémálom lett. Az étkezesi szokásaink teljesen különböztek, és én megpróbáltam idomulni az övéhez, de gyűlöltem.

Tisztázzátok hogy ki mit visz, ki mit vásárol, hogy ha szakítotok, világos legyen hogy mi kihez tartozik.

2021. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Nálunk nem nagyon volt zsákbamacska, mivel csak évek után tudtunk összeköltözni. Amiket sejtettem hogy probléma lesz belőle, az így is lett és még most, fél év után sem tudom elérni azt, hogy ha nem koszos a ruha a szekrénybe tegye, ha koszos a szennyesbe.

Egyébként nyilván pozitív volt minden más változás, róla kiderült, hogy milyen házias, rólam is, hogy milyen szépen tudok rendet tartani. Más puszit adni reggel, indulás előtt, mint írni egy jó reggelt üzit. Más hazavárni munkából, mint megbeszélni, hogy este majd átjön.

Egyszóval felnőtt a kapcsolatunk.

2021. jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Túl nagy problémák nem voltak, mivel évekig nem tudtunk összeköltözni. Igazából a házimunkából adódtak gondok. A férjem akkor már kb 10 éve élt külön a szüleitől mikor összeköltöztünk végül. Szóval nagyon önálló volt. Én sem laktam otthon, kollégiumokban majd 2 év albérlet lakótársakkal, ahova aludni jártam haza. Szóval nem voltam túl házias. Ő meg rendmániás volt. Hát, ezekből voltak konfliktusok, hogy pl kioktatott, hogyan törlöm le a konyhapultot stb. Ügyetlen voltam ez tény, mert a koliban nem főztem magamra, és később az albiban se, inább a munkahelyen ettem, mert kicsi volt a konyha és a lakótársak mindig ott tanyáztak. Pár év eltelt azóta. Ő leszokott a cseszegetésről, kevésbé rendmániás, én pedig belejöttem a háztartási dolgokba.
2021. jan. 12. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez volt hogy előtte évekig együttvoltunk. Ilyenkor kicsit más, mert már ismered annyira a másikat, hogy tudod, mire számíts: melyik szokásod fogja idegesíteni, hogy fogjátok felosztani a házimunkát, stb. A 0-24-ben együttlevéstől én is féltem, de feleslegesen: amikor igénylem az én-időt csak átmegyek a másik szobába és kész.

Illetve még annyi a titok, hogy nem kell mindig mindent együtt/egyszerre csinálni. Mások fekszetek/keltek? Semmi gond, amíg az ébren levő nem zavarja az alvót. Máskor esztek? Akkor majd a nap maradék 23 órájában beszélitek meg a dolgokat egymással.

2021. jan. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!