Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan oldjuk meg az anyagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjuk meg az anyagi dolgokat ha neki van 2 gyereke?

Figyelt kérdés
A páromnak (ő a nő) van 2 gyereke, egyik sem tőlem. Kicsit úgy érzem, hogy csak arra megy ki az egész Hogy az ő helyzetét megkönnyítsem. Akárhányszor beszélgetünk mindig célozgat arra, hogy nem tud nekik ezt azt megteremteni, de napi szinten rengeteg édességet megesznek amivel pl. Én nem értek egyet, de beleszólásom nincs viszont azért én vegyem nekik. Nem sajnálom félre ne értsétek, csak mintha akkor lennék jó, ha veszek nekik bármit is. Caak ugye verszerint nekem semmi közöm hozzájuk de ugyanannyi részt kellene kivenném mint a páromnak? A nevelésben nincs szólásom, viszont az anyagi dolgokban nekem is ugyanannyi van mint az anyjuknak.
2021. jan. 16. 09:51
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
86%
Ha te vagy a nevelőapjuk, miért ne lenne beleszólásod a nevelésükbe??
2021. jan. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
86%

Külön kassza. Ők fizetik a kiadások 3/4-ét, te a maradék 1/4-ét.

Anyuka meg apukát húzza le inkább pénzzel, mivel az ő gyerekeik. Vagy húz téged is, meg apucit is?

2021. jan. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
85%

Külön kasszával természetesen.

Legjobb lenne külön lakásban is.

2021. jan. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
90%
le akar huzni, en a helyedben menekulnek.
2021. jan. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
46%

Régi, de örök, olvasd el a válaszokat is!


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..

2021. jan. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
61%
Ezért sem kéne nekem egyedülálló anya. Az ilyen mindig legfőképpen keresetkiegészítést keres egy férfiban.
2021. jan. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:

Az apjukkal nem tartja a kapcsolatot. Egyáltalán. Mikor felhoztam hogy miért nem fizet gyerektartast csak nekem esett hogy mi közöm hozzá.

Azt érzem csak anyagi téren van bele szólásom. Mindig megmagyarázza, hogy természetes ha ott vagyok hogy én is veszek nekik ami kell.

2021. jan. 16. 10:15
 8/59 anonim ***** válasza:
41%
Az anyák akkor boldogok, ha a gyerekeknek minden szükséges dolog biztosított. A Te párod is akkor lesz Veled boldog, ha ez megvalósul, tehát igen, zsebbe kell nyúlnod rendesen, ha kiegyensúlyozott, harmonikus párkapcsolatot szeretnél. A Te dolgod megteremteni a gyerekek jólétét? Nem, hanem a szüleié. De elégedett gyerek = elégedett anyuka. Túlárazott ivarszerv? Ezt döntsd el Te.
2021. jan. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
98%

"Mikor felhoztam hogy miért nem fizet gyerektartast csak nekem esett hogy mi közöm hozzá."


Ne én itt szépen, kulturáltan elköszöntem volna a hölgytől.

2021. jan. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
85%
nem ertem, ferfiak miert vannak ilyen nokkel. ha azt akarod, hogy anyagilag kihasznaljanak, arra talalsz fiatal, fuggetlen lanyokat is, akiknek nincs 2 gyerektol kitagult puncija.
2021. jan. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!