Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Magasak az elvárásaim a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magasak az elvárásaim a barátnőmmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Párom egyetemre jár, online tanul és vizsgázik, de most jelenleg szünet van.

Így mikor én dolgozok ő otthon van, hazafelé megyek bevásárolni, néha elmegyek érte és együtt.

Azon vitázunk, hogy szerintem ameddig otthon van addig ő tudna takarítani, porszívózni, felmosni, szerinte viszont ezeket én is megtudom csinálni mikor haza érek. Főzni kb. felváltva szoktunk, ő többet mosogat.


Még fiatalok vagyunk, nem igazán alakult ki rendszer ilyen témában nálunk.


Szerintetek elvárható, hogy ameddig én dolgozok ő otthon (ameddig szünet van és semmi dolga lényegében) a háztartással foglalkozzon?


2021. jan. 16. 15:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Nalatok minden nap takaritani kell meg mosni?
2021. jan. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ilyen felállásban a lánynak nagyobb részt kell vállalni a háztartás vezetésének egészéből, de nem kell kivétel nélkül mindent neki csinálnia. Neked is illik besegítened, csak ilyenkor lekerülhet rólad néma teher, hisz a barátnőd ilyen időkben nagyobb részt vállal. Én pontosan úgy vagyok most, mint a barátnőd, itthon döglök, ugyanazon okok miatt.
2021. jan. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
45%
*néma = némi
2021. jan. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%
nem jogos. attól hogy szünet van, ő attól gyakorolhat vagy csak pihenhet, nem véletlenül van szünet. egy hétért még nem kell felrúgni a jól bevált munkamegoszást. egyébként pedig ha eltartod, akkor nem kell takarítanod egyáltalán, de gondolom ahhoz smucig vagy csóró vagy.
2021. jan. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Na, a kérdező sem járt egyetemre...
2021. jan. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Hát nálunk teljesen alap, hogy az csinálja meg a dolgokat, aki jobban ráér. Mikor a páromnak nem volt munkája, én pedig dolgoztam, akkor ő csinálta a házimunkát. Mikor ő dolgozott, én meg otthon voltam és a szakvizsgámra tanultam, akkor én csináltam ezeket. Most, hogy mindketten dolgozunk, felosztjuk, közösen csináljuk, vagy aki hamarabb hazaér, az elintézi. Szerintem ez normális...
2021. jan. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
23%
Ha már nem házias, legalább szétteszi a lábát?
2021. jan. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem az a normális felállás, ha mindenki megcsinálja, amit tud. Laktam együtt több lakótárssal is, de sosem osztottuk le előre, hogy kinek mikor, mennyit, mit és hogyan kell takarítania... Szerintem nálatok is logikus lenne, hogy ha ő most jobban ráér, akkor többet tud vállalni a házimunkából. Viszont nem értem, hogy miért kell számonkérni rajta vagy úgy egyáltalán problémát csinálni ebből. Két emberre szerintem nem kell minden nap takarítani, nem hiszem, hogy olyan sok elmaradt munkáról lenne szó es gondolom jobb dolga is van minthogy suvickoljon otthon.
2021. jan. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Kedves Ötös,

Nincs bevétele így (nem szeretem ezt mondani de) lényegében eltartom, nincs is problémám ezzel, ha élvégzi az iskolát fog dolgozni.

Nem egy hétről van szó, több hónap.

2021. jan. 16. 16:35
 10/17 A kérdező kommentje:

9-es,

Igazad van nagy részt, viszont a lakótársaidban nem a leendő gyerekeid anyját látod.

A beosztás nélküli jól működhet, ameddig megmarad az egyensúly.

2021. jan. 16. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!