Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem féltetek az összeköltözéstől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem féltetek az összeköltözéstől?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok 29 F vagyok.

Tavaly lett meg az első lakásom.

Egy ideje járok egy lánnyal most fog oda költözni hozzám.


Nyilván a rezsit felezzük,de ha ezen kívül költ majd a lakásra, egy esetleges szakítás után nekem azt a pénzt vissza kell neki fizetnem?



2021. febr. 15. 10:20
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
22%

Nem kell visszafizesd.

Lesz egy kis ramazuli h jaj o kit adott mit nem, de hacsak szamlat nem tud felmutatni arrol hogy mit vett (pld teve, kanape, villanybojlet...) Eselye nem lesz barmit is elvigyen.

Ajanlom hogy amibe beszall azt mindenképp a te nevedre vedd es mindig te fizess legalabb 60 szazalekot.

2021. febr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
45%
Csak óvatosan nehogy rosszul jöjj ki belőle. Mostmég nagy a szerelem ...
2021. febr. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Én is pont így gondoltam,hogy mivel a lakás az enyém

Mindent legalább felesben és mindent az én nevemre veszünk.

2021. febr. 15. 10:29
 4/36 anonim ***** válasza:
87%

Nem, mert szerelmesek voltunk és alig vártuk, hogy együtt élhessünk és nem azon gondolkodtunk, hogy lehet kisemmizni a másikat egy esetleges szakítás esetén...


Nem tudom, ti minek költöztök össze, ha már most azt nézed, hogy tudod elintézni, hogy minden a tiéd maradjon, amire a csaj is költ.


Nem azt mondom, hogy fizess vissza mindent, amit vesz a lakásba, de te is inkorrekt vagy ám, ha azt várod, százezreket vagy milliókat költsön a lakásodra és szakítás esetén meg tudjon rá....



Kell, hogy legyen esze az embernek, de a ló túloldalán vagy. Ha így indultok neki, kár belemenni az egészbe, már most se szereted ezt a lányt..

2021. febr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Igazából annak örülnék a legjobban,ha nem költene, nem venne a lakásba semmit.

Úgy lenne a legtisztább.

Viszont elkezdte már mondogatni ,hogy ide bőrfotelt vesz oda ruhás szekrényt

Úgyhogy fel kell készülni.

2021. febr. 15. 10:38
 6/36 anonim ***** válasza:
96%

De azt meg nem értem, hogy ha vesz egy fotelt és szakításkor viszi magával, az miért probléma?


Azt hittem, komolyan dolgokról beszélsz, nyílászárók, burkolás vagy ilyesmi.


Mit zavar, ha elviszi a fotelt meg a csipcsupán dolgokat, amiket megvesz?

2021. febr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
48%

"Viszont elkezdte már mondogatni ,hogy ide bőrfotelt vesz oda ruhás szekrényt

Úgyhogy fel kell készülni."


Ha ezeket ő veszi, akkor vigye. De ez nyilván nem úgy megy, hogy most kiszórjátok a neked megfelelő, most ott levő fotelt és szekrényt, aztán majd szakítás után újból be kell bútoroznod.

Amúgy engem tudod mi intene óvatosságra? A rendezkedési kedve! Még ott sem lakik, de már mondja, hogy mit fog oda venni. Khm, khm, legyél óvatos, nagyon uralkodó típusnak tűnik!

2021. febr. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
84%

#1 jaj hogy te mekkora egy sunyi, számító görény vagy...akinek van egy kis esze, az úgysem fizet olyat, amit más nevére vesznek. Én legalábbis biztos nem adnék egy fillért sem abba, ami nem az enyém lesz(a rezsi nyilván más téma).


Kérdező, gondold végig, hogy ha te vennél valamit az ő lakásába, tízezreket költenél vagy akár többet, aztán szakítás után nem akarna kifizetni. Te örülnél neki? Az ilyen egy igazi szemét, én kaptam egy 200 ezres bútort az exemmel az ő lakásába anyumtól, gondolkodás nélkül visszafizette szakítás után. Legyél korrekt és ne nyerészkedni akarj másokon, a karma úgyis megtalál és te fogsz rosszabbul járni(sok ilyen esetet láttam már:).

2021. febr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
84%

"Nyilván a rezsit felezzük,de ha ezen kívül költ majd a lakásra, egy esetleges szakítás után nekem azt a pénzt vissza kell neki fizetnem?"


Nem így lenne fair?

2021. febr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem is felejtős a nő, utolsónak igaza van. Nekem a leírásodból az jön le hogy nem életed szerelme, "egy lány" meg már a szakításra készülsz. Ő meg a saját ízlése szerint próbálna berendezni a TE lakásodat (részben) a te pénzedből, miközben ingyen lakik nálad. Nehéz lesz kidobni! Főleg ha be is jelentkezik lakcímkártyával.
2021. febr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!