Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egyedul erzem magam a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedul erzem magam a kapcsolatban, mit tudnek tenni?

Figyelt kérdés

Baratommal erettsegim utan ismerkedtunk meg, majd 2 honap kapcsolat utan kikoltoztem hozza egy szamomra teljesen idegen orszagba, 0 nyelvtudassal. Pedig engem felvettek egy magyar egyetemre, terveim, munkam volt otthon, megis a otthagytam mindent erte. Itt viszont a nagyon gyenge nyelvtudasom miatt csak fizikai munkat talaltunk nekem, heti 6 nap, iszonyu kimerult vagyok. Elveszettnek erzem magam, pedig nekem mindig voltak terveim, de most ugy erzem hogy elvagtam minden eselyt arra hogy szakmam/diplomam legyen. Oke, hogy par ev mulva talan tudom majd olyan szinten a nyelvet, hogy itt is mehessek valamilyen kepzesre, de az meg nagyon messze van. A parom nem erti ezt meg, mert neki jol fizeto munkaja van, es az evek alatt mar anyanyelvi szinten megtanulta a nyelvet. Persze, szeretek itt lenni, az itteni fizetesbol van a szep autonk es alberletunk, de nem igy terveztem, hogy egesz eletemben fizikai munkat dolgozzak.

Tudtok esetleg barmilyen magyar/angol nyelvu kepzest ami teljesen online van es online tudok vele dolgozni a kesobbiekben? Nem MLM, Avon meg ilyesmire gondolok, hanem ertelmes szakmara. Angolul felsofokon beszelek. Koszonom elore is a segitseget



2021. febr. 16. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rossz kategóriába írtad ki a kérdést, és a magyarázó szöveg alapján igazából nem arra vagy kíváncsi, amit maga a kérdésed tartalmaz.
2021. febr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Lehet tudni, hogy melyik országba költöztél ki?


Skandináv országokban elég széles az tandíjmentes egyetemi kínálat, Ausztriában is lehet tandíjmentesen tanulni, ha tudsz németül. Németországban vannak egyetemek, ahol tényleg jelképes összeget kérnek egy félévre (már az ottani fizukhoz képest). Persze ez nem ilyen egyszerű, meg kell szenvedni a felvételi folyamattal, de a legtöbb helyen azért elég sok dolgot lehet tanulni, ha nagyon akarja az ember. Ha nem megy, tanulj meg


Amúgy megértem, hogy nehéz, de ez nem egy visszafordíthatatlan folyamat, az eredeti kérdésedre válaszolva. Szerintem simán csak gondold át, hogy megér-e neked ez a kapcsolati forma annyi melót, amennyit követel. Fontosak neked még azok az álmok, amiket korábban építettél fel? Gondolod, hogy ki tudnál teljesedni anélkül, hogy ezeket megvalósítanád? Van annyira komoly szinten a kapcsolatotok, hogy alább adj a terveidből? Ha nem, akkor ez mindenképp rögös út lesz, de csak tudd, hogy bármikor visszatérhetsz a saját utadra.

2021. febr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Hopp, véletlen kitöröltem a "tanulj meg" utáni részt. :D


Szóval tanulj meg valamennyire egy nyelvet, ami valamilyen szinten releváns a térségben, így már lehet kis pénzekért neten fordítani, angolt tanítani, stb., ilyenkor néha az ember ilyen "mindenből pénzt csinálok" hozzáállást kell felvegyen.

2021. febr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Melyik országban élsz? Valamiben tehetséges vagy? Én mellékállásban szabadúszóként dolgozom, virtual assistant, copywriting. Ha informatikához kicsit is van érzéked, kódolás, vagy webdesign is mehet.
2021. febr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a segitseget, mindenkepp atgondolom ezeket a kerdeseket. A kapcsolatom komoly, mindent egyutt tervezunk a jovoben, viszont a hazakoltozes nem opcio, parom mindenkepp itt szeretne maradni. Nemetorszagban lakunk, de sajnos mar az osszes kornyekbeli egyetemet felhivtuk es sehol sincsen olyan kurzus amiangolul indulna, de meg egy sima tanfolyam se.

Meg otthon elvegeztem egy mukormos tanfolyamot, ugyhogy mellekallasban kisvallalkozokent mukormoskent dolgozom, de ebbol (egyelore a virus miatt szalon nelkul) nincs annyi vendegem napi szinten, ami miatt otthagyhatnam a foallasom. Viszont az angol tanitas/korrepetalas nagyon jo otlet, koszi megegyszer :)

A virtual assistant is erdekelne, megkerdezhetem honnan szereztel ahhoz a munkahoz eleg marketing tudast? Konyv, tanfolyam?☺️

2021. febr. 20. 23:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire komoly egy olyan kapcsolat,amiben a párod leszarja

hogy fizikai munkában hajtasz,heti 6 napot, míg ő gondolom nem. Ha olyan jó

pozícióban van, miért nem segít hogy találj valami könnyebb munkát? Nem hiszem hogy nem találna,ha nagyon akarná.

2021. febr. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!