Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Paranoiás a párom? Mi a fene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paranoiás a párom? Mi a fene volt ez? Megijeszt

Figyelt kérdés

Tegnap valaki becsöngetett hozzánk szerinte. Én nem hallottam. Kinyitotta és nem volt ott senki. Onnantól kezdve egész este az ajtónál ült. Mikor elment onnan, akkor megint "hallotta" a csengőt, de ismét nem volt senki. Elhatározta, hogy ő kimegy az utcára és előszedi az illetőt aki "csenget". Mert az volt a téveszméje, hogy be akarnak hozzánk törni.

Vagyis ez már régi téveszme. Most kitalálta, hogy bekameráztatja a házat és riasztó rendszert fog venni a félretett pénzünkből.

Akár hova megyünk mindig azon parázik, hogy nehogy bejöjjenek hozzánk idegenek. Ha van idegen kocsi az utcánkban mikor jövünk haza, akkor idegbeteg állat módon ront be az ajtón és nézegeti hol lehet a "rabló".

Szerintetek ez normális? Biztonságos környéken élünk. Nincs nagy vagyonunk, nem lehetünk betörés kinézett célpontjai.


2021. febr. 21. 16:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Idegrendszeri zavar az biztos


Vagy nem alszik eleget vagy drogozik vagy nem jo gyogyszert szed vagy vagy vagy

2021. febr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
kuldd el pszichiaterhez, mert ez nem normalis.
2021. febr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Képzelődik. Orvosra van szüksége, magától nem múlik el.
2021. febr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Uhh... Hallucinál, és paranoiás emellé? Egy pszichiáter mindenképp ráférne... :/
2021. febr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem szed gyógyszert, drogozni tuti nem drogozik, mert az alkoholt se bírja.

Aludni valóban nem szokott. Mármint konkrétan. Van, hogy egész éjszaka fent van, de olyan is, hogy álmából felriad..na akkor is idegbeteg.

Mikor megismertem még nem volt ám így, akkor külön lakása volt, ott is mondjuk mindig visszarohant megnézni, hogy bezárta-e az ajtót. Mióta összeköltöztünk nőtte ki ez a dolog magát nála.

2021. febr. 21. 16:52
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Jézus ez ijesztő!
2021. febr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Mindenképp látogasson el egy pszichológushoz/pszichiáterhez!
2021. febr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Mindenképpen menjetek szakemberhez, főleg ha nem is tud aludni se emiatt. Mondd el neki nyugodtan, hogy aggódsz érte, és szeretnéd, ha kivizsgálnák. Remélem találtok segítséget.
2021. febr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
98%
Jujj... Én a szülésem után hónapokig azon rettegtem hogy betörnek hozzánk. Izzadtam éjszaka, remegtem. Az orvos azt mondta egyfajta depresszió volt, magától elmúlt, de mindenesetre azt mondta magnéziumot szedjek, az csökkenti az idegeskedést. A kialvatlanság kihoz sokféle dolgot.
2021. febr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

Neked van mitől fèlni. Én sem tudnék rendesen aludni egy ilyen ember mellett.

Legközelebb azzal jön hogy te egy külföldi kém vagy aki at èletére tör

2021. febr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!