Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Én kertes házban szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milegyenanevemitt kérdése:

Én kertes házban szeretnék élni, míg a párom lakótelepi bérházban, nem tudunk megegyezni, megoldás?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta megy köztünk a vita erről. Én kertes házban nőttem fel, míg ő 10 emeletes bérlakásban. Én mindig is egy szép udvaros kertes házban képzeltem el az életemet, és gyereket is ilyen helyen szeretnék felnevelni. Régóta vagyunk már együtt a párommal, de ebben nem tudunk megegyezni. Kompromisszumot, ami mind a kettőnknek jó lenne, akárhogy átrágtam nem felel neki meg semmi, csak is a lakás. Mit gondoltok szakítás nélkül, milyen megoldást találhatnánk?

19/L



2021. febr. 27. 19:14
1 2 3
 1/23 Hellmano ***** válasza:
67%
Kertes háznál több a munka egy férfi számára, lehet ettől fél, hogy nem dögölhet egésznap, mint a panelban... én is kertes házban éltem egész életemben el sem tudnám képzelni a panelt, mivel baromi hang allergiás vagyok és ott még fingani se lehet normálisat, mert az egész lépcsőház hallja :D Nem is értem, hogy tudnak emberek élni olyan helyen amúgy. Megoldás? Csak is a kertesházhoz ragaszkodj, ha ennyi miatt szakítatok, hát ennyi ez van.
2021. febr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Ha egyikőtök sem akar engedni, akkor igazából más nincs, csak a szakítás.
2021. febr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
19 éves vagy. Szerintem mire eljön az ideje a lakás-/ házvásárlásnak, akkorra már együtt sem lesztek. Ká ezen most civakodnotok.
2021. febr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez beilleszthető abba a sorba, amik lehetnek szakítóokok. Ilyen még:

-akar-e/nem akar valaki gyereket; ha igen akkor hányat

-ki melyik városban/országban képzeli el az életét


Ezek sajnos nem olyan dolgok, amikben létezik kompromisszumos megoldás, mert valaki úgy is boldogtalan lesz a végén.

2021. febr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%
Ja és légyszi a lakást szeretők ne kezdjék el szidni a házat szeretőket és a házat szeretők ne kezdjék el szidni a lakást szeretőket. Próbáljunk meg uralkodni magunkon. Köszi!
2021. febr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
4-es jól mondja. ha nem közös a jövőképetek, és egyikőtök számára se fontos annyira a másik, hogy engedjen, akkor lehet húzni-nyúzni, de fölösleges a kapcsolat.
2021. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Sorház? Esetleg kisebb társasház, lakópark, amiben kevesebb lakás van? Ezekhez sok esetben jár egy szép nagy park-szerű kert, ami ugyan közös használatú, de igazából mindent meglehet benne tenni, amit a saját kertedben tennél- sütögetős hely, játszótér gyerekeknek, ilyesmi mindig van.


Én körülnéznék ebbe az irányba is, de ha tényleg nem hajlandó másban gondolkodni, csak a 10 emeletes panelben, akkor nem sok más opció van, mint szakítani. 19 évesen azért még annyira nem lenne nagy törés az életedben, lássuk be.


Amúgy mindkét lehetőségnek megvannak az előnyei és a hátrányai, mérlegelnetek kell, hogy mik azok a hátrányok, amiket az adott lakhatási megoldásnál el tudnátok fogadni az előnyök érdekében.

2021. febr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk ugyanez, csak itt én voltam a paneles.

Semmi érzékem se kedvem a kertészkedéshez, de engedtem és házban lakunk.

Állandó vitatéma, hogy én bent gubbasztok és nem élvezem, hogy nyáron kint ülhetek a teraszon a 40 fokban, hogy, egy darab virágunk nincs, nem igaz, hogy semmi késztetésem nincs, hogy ültessek valamit - hát pedig nincs, bocsi.

Arról nem beszélve, hogy itt hol hangyák jönnek valahonnan, de volt már egér is, állandóan valamit csinálni kell.

Bevallom, én baromi lusta vagyok ehhez, nem való nekem.

2021. febr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim olyan társasházban laknak, ahol csak 4 lakás van és van hozzá kert. Ez pl. lehet kompromisszum.
2021. febr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%
Szakits
2021. febr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!