Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom nem képes kopogni mikor bejön utánam a fürdőbe?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szégyellős, nem is csinalok semmi olyat amit titkolnék. Egyszerűen nálunk otthon az volt a szokás, hogy kopogunk. Ülök a wcn vagy zuhanyzok épp ő meg rámront. Már próbáltam beszélni vele erről, hogy ugyis azt mondanám kopogás után is, hogy jöjjön nyugodtan, de nem érti meg. Ugyanúgy csinálja tovább. Van, hogy bejön megkérdezni, hogy kérek e vacsorát. Egyrészt még nem volt olyan, hogy nem kértem, másrészt miért nem várhat ez 2 percet míg végzek?! Én mindig kopogok mikor ő van bent. Ha csak kérdezni akarok valamit akkor be sem megyek hozzá vagy megvárom míg végez. Olyan nagy kérés, hogy ne törjön rám az egyetlen privát szférámban a lakásban? Huszonévesek vagyunk és néhany hónapja élünk együtt. Én vagyok a lány ha ez számít. Szokta mondani, hogy csak látni akart meztelenül, de basszus kb. bármikor láthat úgyis ha nem rámtör. Vagy ha kopogna akkor sem takargatnám magamat arra, hogy bejön. Nagyon kezd zavarni ez a dolog. Hogyan értessem meg vele a problémámat?

2021. márc. 11. 12:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
ajtó bezár míg bent vagy (ha már a normális viselkedést képtelen volt otthon megtanulni.)
2021. márc. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerelj zárat az ajtóra, akkor nem jön be.
2021. márc. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ez felizgatja, egy újabb selejt.
2021. márc. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Azért a zuhanyzás még oké, de wczés közben zavarni valakit, úgy verném nyakon hogy az ajtó adná a másikat neki.. mocskos trampli..
2021. márc. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Hogyan értessem meg egy bunkó paraszttal, hogy a nem nemet jelent? Sehogy, marad az ajtó zárás.
2021. márc. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Zárd be az ajtót.

Mondjuk én elgondolkoznék, hogy lehet-e közös életet tervezni azzal, aki agyilag képtelen annyit felfogni, hogy "kopogj"....

2021. márc. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Ezt így amit itt leírtal mondd el neki.


Szerintem wc-zés kózben nagyon bunkó dolog, az amolyan "énidő". Tudom hülyén hangzik de pláne kakilás közben a fene akarja hogy a másik lássa😂.


A zuhanyzás még nem annyira gáz de meg tudom érteni hogy zavar nekem az is olyan "énidő" dolog.

2021. márc. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

Úgy vélem, hogy nem saját lakásotok van, tehát zárt cserélni a tulajdonos feladata, de biz6onyára furcsán nézne rátok, ha megkérnétek rá, hiszen nem idegenek vagytok egymással. A kérdésedből arra is következtetek, hogy ha lenne zár, akkor bezárnád magad.

Amit javaslok:

- ha Neked is megfelel - zuhanyozzatok, fürödjetek együtt,

- a wc-zés intim szféra és ekkor ne legyen kíváncsi rád "meztelenül", hiszen ruhában vagy,

- ha nem ért a szép szóból, és Téged zavar, akkor ints neki pápát.

Ffi.

2021. márc. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

Miért nem zárod az ajtót? Vagy, ha nem lehet bezárni, vegyél rá valami alkalmatosságot, amivel belülről zárható lesz (pl.:retesz).

Én egy táblát is kitennék, "KOPOGJ!" felirattal.

2021. márc. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Meg ha albérletben is lakik, egy 5000forintos zárat megengedhet maganak hogy vegyen a furdore vagy wecere :D és a tulaj se fogja oldani h más a WC zár...
2021. márc. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!