Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg komolyan gondolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg komolyan gondolja velem vagy el akar rabolni??

Figyelt kérdés

Pár napja beszélek egy jó képű fiúval. Ez idő alatt nagyon sokat beszéltünk. Közös céljaink vannak, közös szokásainak. Úgy érzem ő lehetne az igazi. Ezt ő is ugyanígy gondolja. Azt mondta neki már komoly kapcsolat kell és jövő héten jön értem kocsival és úgy készüljek hogy pár napig ott alszok nála.


DE!!! én lehet paranoiás vagyok vagy csak azért vannak hülye gondolataim, mert egész életemben azt hallottam, hogy idegen kocsijába sose ülj be, főleg elsőre. Mivan ha, ez a kívülről jól fésült, rendes, normális pasi egy őrült aki álmomban elkábít és Svájcban ébredek szex rabszolgaként?! Persze az is lehet, hogy boldogan éljük az életünket és csak szimplán nincs ideje kislányosat játszani hogy elsőre nincs ott alvás.


Még egy fontos dolgot meg kell említenem. Tett egy olyan ajánlatot, hogy mellette én rodázhatnék külföldön és jól élnénk, igaz engem csábít az ajánlat.



2021. márc. 24. 23:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Hogy mit csinálnál külföldön??!
2021. márc. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Egyértelműen nem normális az, aki első randi gyanánt több napos ott alvást ajánl.

Csak gondolj bele, mi van, ha személyben nem jöttök be egymásnak, 3 napig ültök a szobában? Tehát ilyen ajánlatot normális férfi nem adna.

Interneten sok mindent lehet írni, könnyű azt amit hallani akarsz. A helyedben itt lezárnám.

2021. márc. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Hát.. Ez elég fura...
2021. márc. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus!

Ha ez nem kamu, akkor menekulj.

2021. márc. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, nem vagy te paranoiás, inkább iszonyú naiv, hogy még fontolóra veszed az ajánlatát!!! Atya világ.
2021. márc. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2021. márc. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

#6 lazán kapcsolódik végülis :D


Kérdező. Egyet jegyezz meg, de krvára: ha valami túl szép ahhoz, hogy igaz legyen, akkor az így is van. Capisce?;)


Te itt most ingyenprosti leszel Mr.Kamugépnél, aki majd elvárja, hogy hálás is légy, mert vendégül látott.

Ha a tükörtojás és a mirelit pizza közt felfedező benned leendő gyermekei anyját, akkor utána már gumi nélkül fog dugni.

És ha szerencséje lesz, gólt is lő, és már meg is van a szexrabszi meg a bejárónő in 1. Itt a vége, fuss el véle.

2021. márc. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő. Komolyan gondolja hogy elraboljon.

Én tiltanám mielőtt el kezd zaklatni.

2021. márc. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Azt hiszem tényleg jobban járok ha kivételesen nem kockáztatok. Általában jók a megérzéseim. Egyébként nem kamu profil mert beszéltünk videóban is.

1/válaszoló: rodázás: pro*ti kuncsa*tra vár.

2021. márc. 25. 11:51
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok.


És ezek után még elgondolkoztál hogy menjél e?

Ne legyél buta!

2021. márc. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!