Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy viselnétek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselnétek ha a párotok otthon nem csinál szinte semmit?

Figyelt kérdés

Pl szabadságon van, vagy tappenzen, és te meg el mész mindennap dolgozni de mire haza érsz ugyanaz vár otthon mint amikor elmentél. Meg vár a rend rakás, a kaja csinálás hogy egyél is valamit..


Engem nagyon kiakaszt amikor látom hogy lenne ideje is, de inkább videókat néz, játszik, iszik minthogy kicsit 1-2nap takarítson meg/vagy kaját csináljon.

Nők dolga minden de ha pont a nő dolgozik mindennap akkor mi van? És a csávója csak otthon fekszik??


Dolgozik ő is de sokat van otthon és otthon úgymond semmi dolga...



2021. márc. 26. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálja, mert hagyod 🤷🏽‍♀️ állj a sarkadra.
2021. márc. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért hagynám? Nem hagyom, mindig ezen vitatkozok vele,ma is elmondtam hogy semmi nem változott mióta elmentem... Azóta nem is szólunk egymáshoz. Hogy lehet ezt nem hagyni? Mit mondjak vagy csináljak mert nem tudom... Nagyon nagyon idegesít hogy nem képes takarítani vagy kaját csinálni míg oda vagyok .. De azért "unatkozik" filmet néz meg ilyenek... Kivagyoktőle
2021. márc. 26. 20:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt nem tudom, én sem nagyon tudtam orvosolni a problémát anno. Az a baj, amíg annyi a következmény, hogy hetente végig hallgat egy "hisztit", addig nem lesz változás. Ne adj neki enni, csak magadnak vásárolj, ne mosd ki a ruháját.. Jobb ötletem nincs, ha nem akarsz szakítani.
2021. márc. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem lenne a párom (sokáig).
2021. márc. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

2.


Eltűröd, az a baj. Az, hogy rikácsolsz kicsit - nem jelent semmit, le se szarja. Ha nem csinálnád meg helyette, nem kapna enni abból amit magadnak főzöl, vagy csak kitennéd a lakásodból (vagy közös lakásotokból?) - akkor hamar befejezné.


De így, számára a rendszer működik. A napi rutin része a rinyálásod, ami kicsit sem hatja meg.

2021. márc. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2021. márc. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Az ilyen nem lenne a párom. ( Ha beteg az más).
2021. márc. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyennel nem költözünk össze. Ilyen eleve nem lenne a párom. Azt meg ne mondd,hogy előtte nem tudtad, hogy ilyen.
2021. márc. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nem változik, vitatni meg fölösleges..... El kell mondani, hogy ez nem fér bele nálad, ha nem változik kár veszekedni.
2021. márc. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!