Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csajok ti hogy bírnátok ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti hogy bírnátok ezt az anyós problémát,ti sem tűrnétek jogos a hiszti?

Figyelt kérdés

Párommal 1 éve vagyunk együtt először albiba voltunk csak kettesben majd muszály volt az anyjához költözni..pénz gyűjtés miatt. én nem akartam eleve mert független vagyok és nem haonyuik az anyós dráma meg hogy mindenbe bele szóljon)de nem tehettem mást nelem a szüleim nem élnek és nincs hova mennem és kire számítanom..arrol nem beszelve hogy már semmi se olyan mint mikor lettem laktunk csak párommal

Kezdem azzal hogy én 20 vagyok a párom 21

Elég nagy problémák vannak itt anyósnál...egy igazi sárkány...mindenbe beleköt...tusolni se tusok nyugodtan.mert Ő fürdik meg a párom öccse is aki szinten velünk él szerencsére nem egy szobába vagyunk..a villanyt felkapcsolom 2 percre hogy lássak jön már oszt ordibál h spóroljunk stb..rohadtul betegnek találom

.leegyszerűsítve semmi se jó neki lehetek akármennyire jó hozza...

Most jön a hab a tortán..párom nem áll ki mellettem abszolút..sosem szól rá stb....ráhagyja inkább és hiába kértem meg akkor sem szól rá.de eleve bak ja már kérnem kell...Ezek.mellett alig tölt velem időt állandóan az anyósékkal log...semmi se szól már kettőnkről.. én néha néha kapok 1 puszit oszt kuss nekem..a szexuális életünk és egyre ritkább...nem foglalkozik velem és nagyba letojja hogy ha elhagyom ...mostmár a reggeli puszikat se kapom meg mielőtt elmenne munkába..de kezdek hozza szokni és kiábrándulni belőle.. mert az ilyeneket rühellem...anyuci pici fia...szánalmas amit csinál...Sajnos annyi pénzem sincs hogy kitalálják ebből a helyzetből ..emiatt ugye hisztizek h a drágalátos parom nem áll ki mellettem meh ugye ahogy bánik velem,alá becsül stb...és meg neki áll feljebb h hiszti van..hat más nő már rég akkorát lebaxott volna neki és itt hagyta volna(enis azt tennem de pent függő úgyhogy préda vagyok kitudja meddig)biztos vagyok benne hogy nem fog változni ilyen marad..

Szerintem az se hatná meg ha itt hagynám mert már mondtam neki és azzal jött hogy nyugodtan menjek nem.fofja sajnálni legalább nem hallja majd a hisztiket..semmit se lat be sajnos.. mindig mindenért én vagyok a hibás...Csajok ti mit tennetek már kezdem magam őrültnek érezni ezek miatt annyira próbáljak elhitetni velem h én vagyok a szar.. egyszerűen nem hiszem el hogy ilyen kisfiú a párom... kínomba már nem tudom sírjak vagy nevessek



2021. márc. 31. 11:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Hát nem tudom, de ha tényleg vagy ez van vagy mész a híd alá, akkor én a helyedben nagyon apróra összehúznám magam és kussolnék. Vicces ahogy fennhangon, nagypofával fenyegetőzöl azzal, hogy elhagyod, közben nincs hova menned.
2021. márc. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem csak "anyós" probléma, hanem baráttal kapcsolatos gond is. A leírásod alapján nem is akar külön menni, vagy legalábbis nem beszéltek róla, nem küzdötök érte és nem zavarja hogy így rátok telepszik. A kapcsolatotok is hulladék szinten van.


Kéne legalább egy szobát nézni, amit bérelni tudsz és elköltözhetsz. Vagy menni egy barátnőhöz ha van rá lehetőség, bármilyen rokonhoz, végső esetben szervezeteknél próbálkozni, hogy nincs hova menned, mert nincs pénzed, szükséged lenne segítségre.


Más mód nincs, nem lesz változás ha nem mész el.

2021. márc. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Hát, én előbb szakítok, mint hogy anyós nyakára költözzek - akkor is ha anyós a világ legtündéribb embere lenne. Akkor már inkább bérlek egy kis szobát valahol, több lakótárssal, de megtartom a függetlenségem - ezt csináltam 19-24 éves koromban. Semmi szín alatt nem fér bele, nekem sincs családom aki támogatna de mindig nagyon odafigyeltem arra, hogy ne kerüljek ilyen függés helyzetbe.

Most már nem tehetsz mást, mint hogy megpróbálsz talpra állni nélküle - nyilván aki így bánik veled mint ahogy a barátod az nem szeret és annyit se ér, mint a kutyaszar ami ráragad a cipődre. Ne vele tervezz, tervezd meg inkább azt, hogyan tudsz egyedül boldogulni. Ne csinálj továbbra is segget a szágból, ne fenyegetőzz mert az tényleg szánalmas, hanem tényleg lépj.

2021. márc. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem örülj, hogy lyuk van a fenekeden és szelel. Ha nem tudsz a saját lakhatásodról gondoskodni, akkor legyél hálás "anyósodnak", hogy eltűr a házában és húzd meg magad.
2021. márc. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező a privátodban elég nagy suttyónak írtad le magad. Azt írod nem fenyegetőztél, csak megmondtad neki, hogy így elveszít - aztán lószar se történt, mert nem hagytad ott, tehát üres fenyegetőzés volt az egész és segget csináltál a szádból. Azzal meg ha bosszúból megcsalod csak magadat minősíted. Az eredeti kérdésnél még sajnáltalak egy kicsit de a privátod után már nem. Szenvedj csak, az való neked. Még így is szépen beszél veled a párod ahhoz képest mekkora élősködő vagy.
2021. márc. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Pénz gyűjtés miatt mentetek oda lakni egy albérletből, amit addig fizettetek, most meg annyi pénzed sincs, hogy elhúzz. Hááát igen jól sikerült félrerakni.. Mindenképpen kezdj el gyűjteni! 1-2 hónapot még valahogy kibírni és az első adandó alkalommal fogd meg a cuccod és vissza se nézz!
2021. márc. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne privátot írkálj kérdező. Elolvastam a sirámaid, továbbra is ez a véleményem. Ez az ára a más nyakán élésnek. Menj el, ha nem felel meg.
2021. márc. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Becenév: cica Nem: nő Születési idő: 98/6/17 Vércsoport: 0 Szülőváros Budapest Körülbelül: Budapesten élek és árvaházban dolgozom. Írok a csodálatos és gyakran inspiráló eseményekről, amelyeket a városban látok, a mottóm ... csaj vagyok ne kérdez ilyet
2021. márc. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt anyóshoz mentetek, biztos laktatok valahol, nem? Tehát opció mindig van, ahogy kifogás is. Egyértelmű, hogy nektek már kifelé áll a lábatok ebből a kapcsolatból nem csak miattuk, a te stílusod miatt is.


Olyan nincs, hogy nincs hova mennem. Ha csak egy szobát vennék ki valahol, akkor is elmennék egy olyan helyről, ahol senki nem tisztel senkit.


Az pedig, hogy a villany miatt problémáznak, gondolom azért van, mert nem igazán szálltok be a költségekbe vagy minimálisan.

2021. márc. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A hiszti sosem jogos. NŐ ilyet nem csinál. A kislányoknak meg fel kell nőniük.


Ha beszéltél vele, de a pároddal inkább távolodtok akkor el kell költözni.

2021. márc. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!