Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan fejezzem ki agresszió...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fejezzem ki agresszió nélkül, hogy menjen el dolgozni?

Figyelt kérdés
Több éve együtt élünk, és nem dolgozik kb kettő éve. Minden helyen van valami baja. Kb egy hónapja azt vettem észre,hogy nem is keres munkát. Unom, hogy semmit se csinál otthon.Tegnap azt mondta, hogy tudja ki fogom dobni. Egyre feszültebb vagyok.
2021. ápr. 1. 02:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Elvenné tőle a tampont, beszarok:D

Ki a f*szomnak jut eszébe ekkora gyökérség?

Szanaszét vérezne mindent, akkor egy szavad ne legyen, te akartad ezt:))

2021. ápr. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%

#5: két évig eltartottad, most majd keres mást akin élősködhet.

33 évesen ide jutni, döbbenetes...


Agresszióra egyébként semmi szükség. Egyszerűen tisztáznod kell vele, hogy ez így nem mehet tovább. Elmegy dolgozni vagy innentől külön folytatjátok.

2021. ápr. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Itt már nem csak a munka a fontos, nem érzed jól magad vele ha ennyire dühít , lényegében szakítanod kellene vele és megmondani hogy itt vége és egyedül szeretnél élni tovább mert erre van szükséged !
2021. ápr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én már kidobtam volna, és nem azért, mert nem dolgozik, hanem mert

- mindenhonnan kirúgatja magát/eljön

- nem is keres munkát

- a házat sem képes rendben tartani


Nekem sincs munkám a hülye covid kezdete óta (szerettem, de bébiszitterre meg állatgondozóra momentán nincs kereslet, mert mindenki otthon van), így a párom tart el, viszont lakás tiszta, minden nap 2x van főtt étel, és a bevásárlást/ügyeket én intézem.


És szerintem ez így oké. Ő keresi a pénzt, én pedig minden mást megcsinálok.

2021. ápr. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!