Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiakat hogyan lehet becézni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakat hogyan lehet becézni, ami nem a szokásos?

Figyelt kérdés

Tehát nem a szokásos:kedvesem, drágám, szívem, életem, és stb nyálas hülyeségek(nekem ezek nyálasak, most ne ezen vitázzunk légyszi, bocs ha neked nem az). Valami viccesebb, kevésbé nyálas becézéseket tudtok mondani?

Egy oldalon olvastam hogy "Vikingem" ami pl nagyon tetszik, ilyenekre gondolok. Ti hogyan becézitek a férfi párotokat?



2021. ápr. 2. 14:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Bubi 😀
2021. ápr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%

Férfiállat

Tarzan

Farkaska

2021. ápr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%
Béluka, Gézuka, Kareszka, Lacus.
2021. ápr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
69%

Bajnok (nem egy exem is amugyis versenyeken nyert)


Kedvenc pasim (ezen egyik exem mondjuk megsértődött :D)


Egyetlenem (ezt meg egy másik kiröhögte, hogy aha...hahaha)


Supermenem/terminàtorom (állandoan edző srác, de az ajtofélfán is húzódukodik, de éjjel is)


Dràgaviolám kistündérkém kiscsillag-ezt nagy állat, domináns pasiknak, mikor elbénáznak valamit :D


Meg pont az nem jut eszembe amit nagyon le akartam irni. A srác mondta is hogy jol ráhibáztam kiismertem őt mert a haverjai is hívják :D ha megtalálom rájövök, majd ezt pótolom.

2021. ápr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Noren1989 ***** válasza:
100%
Engem 2,5 évig Makk-nak hívtak.
2021. ápr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
60%
Én ha nagyon kedveskedni akarok neki, akkor férfiállat vagy szépfiú vagy valami ilyesmit mondok neki. A kedvenc férjem az nálunk is megy :D Alapból amúgy a Nyuszi névre hallgat. Én minden exemet valami állatkáról neveztem el. Az Életem, Szívem, stb ezek nekem néha jönnek csak a számra, de nem állandó becenevei a pasinak.
2021. ápr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Kandúrbandi
2021. ápr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki hogy te f*szkalap. Az nem nyálas.


Viccet félretéve nekem az fura az külön keresni kell. Szerintem történnek sztorik, emlékek, események és úgy alakulnak a becenevek.


En anyukámat pl egy francia férfinéven szólítom néha viccből. De ez erőltetve van.

2021. ápr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Pontosabban ez se erőltetve *
2021. ápr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

6. A kedvenc férj is de jo!:)

En sajnálom hogy akkor az exem másra asszociált ebből es nem ment át neki

2021. ápr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!