Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Működhet a kapcsolat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet a kapcsolat egy egyetemi tanár és egy ovónő között?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én egy elvált gyerekes nő vagyok, aki egy ovódában dolgozik 3-5 éves gyerekekkel. A pasi akivel most járok, Ő egy nagyon okos, egyetemi tanár, doktor, és emelett másik munkahelyen főnök is. Az előző exei is mind az egyetemen tanítottak. Nagyon sokszor haza hozza a munkáját is, szellemileg nem vagyunk egy szinten az tény. A munkánk ég és föld. Közös témánk nem nagyon van emiatt. De a programok jól sikerülnek, főleg a gyerekek, és a baráti társaságunkban jól érezzük magunkat. Engem nem érdekel a tudomány, a párom meg rossz szemmel nézi, hogy hetente költök műkörömre és hogy szeretek ruhákat vásárolni. Szexuális téren is különbözünk, ő szeret kipróbálni új dolgokat, amiben én nem vagyok partner, mert én még az orális szextől is odzkódom. Ő adja nekem, de én nem adom meg neki soha. Csók sincs köztünk. Amit el is fogadott. Én dohányzom, ő nem. Amit a külsőnkről érdemes tudni, hogy én vagyok a fiatalabb, de sokkal idősebbnek nézek ki nála. Ez is feltűnt. Van neki is egy gyereke. Igy ketten a gyerekekért bevállaltunk egy közös mozaik családot,ami ugyan jól működik, de mint nő kételkedem a kapcsolatban. Közös gyereket már nem tervezünk. Működhet ez a kapcsolat hosszabb távon? A kielégítetlen szexuális vágyai miatt nem fog előbb utóbb megcsalni? Sok fiatal szép diák veszi körül nap mint nap, akik szebbek, okosabbak, es jobbak lehetnek nálam. Viszont úgy érzem, hogy a párom csak a gyerekek miatt van velem, mint nő, kevés lehetek neki. Viszont ő nagyon rendes ember, eléggé papucs is, mindent megtesz itthon értünk. Mind a sajátja és az én gyerekemért is, viszont én nem vagyok biztos a kapcsolatunkban, hiába jó minden, kevésnek érzem magam hozzá. Szerintetek ez működni fog, vagy hosszabb távon meg fog csalni amiért nem vagyok partner az ágyban neki?

40 N



2021. ápr. 4. 12:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
A férfiakat általában nem érdekli, hogy karrierben hol tart a nő, fordítva viszont ez nem így van. A nők általában mind elvárják, hogy a férfinak jó karrierje legyen és sok pénze.
2021. ápr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Őszintén én ezt nem látom túl biztosnak. Egy jó kapcsolat több alappilérje - közös érdeklődés, kölcsönös kielégülés - hiányoznak. Remélem a legjobbakat de ezekről beszélni kéne vele, hogy mit tehetnél érte hogy ne legyen hiánya.
2021. ápr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
Nekem ez olyan kamukérdés szagú.
2021. ápr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%

Egy nem így ír magáról.


Kamu.

2021. ápr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
* egy nő
2021. ápr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem kamukérdés! Tisztában vagyok a hiányosságaimmal, van önkritikám, és félek hogy egy idő után nem leszek elég a páromnak. Mindent megtesz nekünk, jó ember, ezért vele vagyok, nagyon megértő, de félek hogy egyszer nem leszek elég neki. Hasonló nőktől kérdezném, hogy akik visszautasítják a páruk oralis szex iránti vágyukat, azokat nem csalták meg hosszútávon? Vagy nem hagyták el őket?
2021. ápr. 4. 12:41
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Ennek a kapcsolatnak nincs jövője, nincs bennetek semmi közös, és még a szex sem jó. Nem is értem, miért van még veled. Az, hogy az orális szexet elfogadod, de nem vagy hajlandó viszonozni, nagyfokú önzésre vall, a többiről nem is beszélve.

73N

2021. ápr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
A nevedet lerejthetnéd, ha már olyan kérdést teszel fel, ami ütközik egy másik kérdés alatt adott válaszoddal.
2021. ápr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem szerettem az orált, hamar be is szüntettem. Nem csalt meg soha.
2021. ápr. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!