Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez már mindig így lesz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már mindig így lesz?

Figyelt kérdés

Bő egy éve költöztünk családi házba, sokat költöttünk rá, fel kellett újítani, sok szaki járt nálunk. De tennivaló bőven akad még, és lesz is, hisz családi ház. Meg egyébként is...

Szóval mást sem látok, a férjem vagy az ágyban fekszik, vagy az xbox előtt ül. Eszébe sem jut semmit csinálni. Múltkor egy egész nap feküdt az ágyban, komolyan. Már kérdeztem tőle, beteg-e. De semmi baja.

Néha egy mosást, mosogatást elindít, vagy kipakol, illetve begyújt. De ennyi.

Szörnyű látvány egy férfi így, megmondom őszintén. Kiábrándító.



2021. ápr. 5. 15:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Előtte nem ilyen volt? Mennyivel dolgozik kevesebbet, mint mielőtt költöztetek?
2021. ápr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
Hát rohadjon meg tényleg az ilyen, hogy hosszú hétvégén pihenni mer. Pfúj.
2021. ápr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%

Mit dolgozik? Ha valaki kemény fizikait, akkor valahol érhető, hogy otthon inkább passzívan pihen.


Csak az a kérdés, hogy minek egy ilyen embernek kertes ház. Mármint olyan, amihez nagy kert tartozik. Azzal sok a(z értelmetlen) munka.

2021. ápr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Korábban lakásban laktunk, bár akkor is mániája volt az ágyban fekvés.

Lehet, ez csak nekem fura, hogy napközben ágyban fekszik valaki, ezért kérdezem.

Nem fizikai munkát végez, és nem a hosszúhétvégéről írtam.

2021. ápr. 5. 16:15
 5/16 anonim ***** válasza:
30%

4, De most komolyan az a bajod hogy a nyomorult embered fekszik a saját ágyában szabadidejében? Mert semmi mást nem írtál. Nem írod, hogy lukas a tető, ömlik be a víz ő meg fekszik az ágyban. Nem írod, hogy mindjárt összedől a sufni. Nem írod, hogy derékig ér a parlagfű.

Semmi probléma, és a szerencsétlen pasas pihen a szabadidejében. A qrva anyját.

2021. ápr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%

4.


Most ha a kanapén, fotelban, hintaágyban stb. tenné azzal nem lenne problémád?

2021. ápr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Írtam, tennivaló bőven akad. Még egy romhalmaz odakinn az udvar. Fát is kellene aprítani, kerítést csinálni, festeni, kiszanàlni, amit az előző tulaj itt hagyott. Stb stb, van, ami félkész.

És igen, kiábrándítóbb az ágyban, telefont nyomkodva, mert ha már szabadidő, csinálhatna aktívabb dolgokat, elmehetne biciklizni, vagy bárhová. Nem csinál semmit, csak játszik meg telefonozik.

Ti is?

2021. ápr. 5. 16:27
 8/16 anonim ***** válasza:
59%
Mondd neki, hogy segítsen. Ha nem segít, dobd ki az xboxját, aztán majd siránkozhat. Próbáld valahogy rávenni ( bár gondolom próbáltad )
2021. ápr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%

7.


Kicsit "Kőagy Őrnagy" mentalitásod van, neki pedig "Pató Pál úr" - nagyon nem illetek össze így a kérdésed alapján. Egyik véglettel sincs baj a megfelelő környezetben és a megfelelő élettárssal.

2021. ápr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Félreérted, én is szeretek pihenni, mert azt is kell. De nem bírnék egy napig ágyban feküdni, ha nem vagyok beteg.

Ha pihenős napom van, azért akkor is csinálok vmit, egy kaja, egy süti, takarítás, vagy vmi, amit régóta tervezek, nagyobb pakolás.

2021. ápr. 5. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!