Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy nyugtassam meg a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyugtassam meg a barátnőmet, hogy ne legyen annyira féltékeny?

Figyelt kérdés
Bevallom megcsaltam már párszor, de semmiről nem tud. Mostanában viszont egyre elviselhetetlenebb a féltékenykedéseivel.
2021. ápr. 7. 17:23
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ez ilyen 6. érzék mint a kutyáknál?
2021. ápr. 7. 17:23
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én: ekkora paraszt nincs a világon?!

Internet: De van! *bitch slap*

2021. ápr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
99%
Megérzi az ember lánya..
2021. ápr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Mondd meg neki az igazat és hagyd, hogy ő döntsön.
2021. ápr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%

szóval asszisztáljunk az aljas, gerinctelen viselkedésedhez.. hát kösz nem.


Épp egy ilyen csajszit próbálkozok megtéríteni, hogy nem minden férfi egy aljas gerinctelen szemétláda.

2021. ápr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyet... még idegesíti is ez a pofátlan fehérnép az alfahímet a féltékenykedésével. Inkább örülne, hogy néha neki is jut belőle a nagy királyból. Fuhh...
2021. ápr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
OMG
2021. ápr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Tetováltasd a nevét a homlokodra.
2021. ápr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
98%
Ez komoly kérdés? Ekkora paraszt a világon nincs.. hagyd szegényt, hátha talál egy normális férfit.
2021. ápr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyen férfiakat nem értem, komolyan.

Az én exem megcsalt engem, és tagadta, én meg féltékenykedtem, mert éreztem, hogy valami nem oké.

Tudod mennyit szenvedtem? Belül martam magamat, rengeteget bőgtem, szorongtam, és egy érzés folyton ott volt, hogy itt valami bűzlik.

Miért nem lehet gerincesen bevallani? És szakítani?

Annyi fájdalomtól kímélnétek meg a másikat, komolyan.


Legyél vele tisztességes és mondd el neki, aztán add meg a lehetőséget, hogy találjon egy férfit, aki gerinces és szeretni fogja.

ENNYI.

2021. ápr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!