Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a partnerem olyanokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a partnerem olyanokat mond, hogy a szakítás után kiáll egy vonat elé meg egyebek, akkor ha elérem, hogy ő szakítson velem, akkor nem lesznek majd ilyen lüke gondolatai?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 7. 21:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem hívj fel egy segélyvonalat, hátha beviszik elmegyógyintézetbe.
2021. ápr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Jó színész, nem fogják. :(
2021. ápr. 7. 22:02
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
szüleinek jelezzed, hogy miket mondott és utána szakíts
2021. ápr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Sajnos a szülei levették róla a kezüket, mert nagyon problémás személy. Iszik.

Már nem akarok vele lenni, pont emiatt, viszont félek magára hagyni, mert nagyon meggondolatlan.

Nem rossz ember ő, csak mintha felnőttként is gyerekésszel élne.

2021. ápr. 7. 22:08
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan érzelmileg zsarol. Általában az ilyen emberek csak mondják, de nem teszik meg. 100-ból egy ha megteszi, csak hát ugye honnan tudd hogy ő melyik. De az sem működik, h emiatt vele vagy és közben ő lehúz téged.
2021. ápr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképp most keress egy pszichológust, hogy legyen segítséged a szakítás alatt.


Ezen kívül én nem vagyok benne biztos, hogy rá tudod-e venni, hogy szakítson veled. Valószínűleg előbb el fog kezdeni öngyilkossággal fenyegetőzni.

2021. ápr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"Jó színész"


Téged is manipulál és az orrodnál fogva vezet.

2021. ápr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy manipulál. Sajnos.
2021. ápr. 8. 00:33
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Aki öngyilkos akar lenni, arról majd utána fogod megtudni, amikor már nem él.

Aki ezzel fenyeget, az érzelmileg zsarol, megtenni nem fogja. Főleg, ha mindig ezzel jön.


Egy olyan esetet tudok elképzelni, hogy egyszer elmondja, nyugodtan, hihetően, hogy ő annyira szeret, hogyha elhagyod, a vonat elé ugrik, mert nem tudna nélküled élni. De többet nem mondja, nem zsarol vele. Na, akkor lehetne inkább komolyan venni.


De aki agresszíven ezzel zsarol/fenyeget, attól ne félj, ha megteszi. Ha meg mégis, ne legyen lelkiismeret-furdalásod, egy idiótával kevesebb.

2021. ápr. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Egyszer mondta, amikor mondtam neki, hogy nem szeretem, szakítani akarok.

Akkor mondta, hogy neki akkor újra milyen élete lesz és hogy majd kiáll a vonat elé. Azért mondta el, mert láttam, hogy sír és hogy nagyon magába van zuhanva, ezért kérdeztem, hogy mi a baj?


De egyébként azzal van a baj, hogy iszik és nekem ez nem jön be. Nem keveset iszik, engem pedig ez taszít.

2021. ápr. 8. 00:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!