Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lennél klasszikus női háziassz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennél klasszikus női háziasszony ha a pàrod azt szeretné?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 18. 18:19
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
94%

Nem. Szeretem a munkám, a házimunkát pedig egyrészt utálom, másrészt marhára nem elégítene ki a dolog.

De mivel ilyen a felfogásom, alapból olyan párt választottam, aki hozzám hasonlóan gondolkodik.

2021. ápr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
18%

Nem..nem egy kapcsolatom ment már ilyen miatt tönkre..

Inkább a mangalica tenyészkanyca de főzzön mosson takaritson mint a fitt hamvas kis p.nci.


Ez van :D

2021. ápr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
*az exeimnek inkább
2021. ápr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:
Engem igazából vonz a dolog ,bàr szeretem a munkámat is de amit keresek nagyon kevés. Műszakos munka mellett a háztartás sokszor szalad, mert amikor egyszerre van szabadunk akkor együtt szeretnénk lenni nem hàzimunkàzni.
2021. ápr. 18. 18:23
 5/59 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Senkitől nem akarok függeni.
2021. ápr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
90%
Inkább fizetnék egy takarítónőt és a házimunka nagy részét adnám fel, nem a munkám.
2021. ápr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:

És ilyenkor a házimunkával mi lesz?

Az együtt töltött idő rovására nem szeretnénk ha menne, előző kapcsolata azért ment tönkre mert nem volt közös időtöltés és elhidegültek. Ettől én is tartok.

2021. ápr. 18. 18:27
 8/59 A kérdező kommentje:
Ha olyan a munkád ami jól kereső lehet, de én amennyit keresek akkor olcsóbb vagyok mint egy takarító. Komolyan, néztem már az árakat...
2021. ápr. 18. 18:28
 9/59 anonim ***** válasza:
97%
Együtt szoktatok takarítani? Pl zenére? Vagy miközben beszélgettek valamiről? Minden lehet érdekes, csak azzá kell tenni.
2021. ápr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
97%

Jobb munkahely?

De ha a párod annyit keres, hogy simán otthon tudnál maradni, akkor ne mondd már, hogy heti egyszer 5-6 ezer forint nem férne bele takarítónőre úgy, hogy te is dolgozol...

De a te dolgod amúgy, ha neked úgy a jó, hajrá. Én tuti kiégnék.

2021. ápr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!