Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Előfordult / előfordul olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult / előfordul olyan, hogy a férfinak nincs kedve szexelni?

Figyelt kérdés

Több éves kapcsolatok érdekelnének, ahol már együtt éltek.

Heti 1-2 szex van általában mióta ennyire össze vagyunk zárva (mindketten ho), sok a stressz mostanában és tegnap este páromnak nem volt kedve szexelni. Simogatott, puszilgatott, megsimogattam lent és egyáltalán nem volt merevedése. Megkérdeztem mi van, azt mondta kezdjem el simogatni és lesz. Én megkérdeztem, hogy mostmár a fogdosásra nem áll fel neki? Mert eddig erre nem volt példa. És azt mondta most annyira nincs hangulatban a szexhez. És ez ennyiben is maradt.


Próbáltam kérdezni mi baja van, velem van-e gond vagy csak megoldotta magának napközben (én elvoltam délután szülőknél), azt mondta nem, csak most nem volt hangulatában a dologhoz.


Aggódnom kéne?


2021. ápr. 19. 12:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Lehet mar emgoldotta maganak, vagy valaki neki, vagy tenyleg faradt
2021. ápr. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
33%
Lehet, hogy fel kéne dobni, lehet, hogy túl hagyományos, túl egyhangú már az egész.
2021. ápr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, hogy meglepő dolgot mondok, de a férfiak sem robotok, akik minden percben készen állnak az akcióra, nekik is vannak érzelmeik, szarabb napjaik, őket is érheti stressz. Sajnálom szerecsétlent, hogy olyan emberrel van együtt akinek annyi empátiája van mint egy széknek.. Szerencsétlen elmondja őszintén, hogy stresszes, erre a fejedben az egész csak rólad szól, ami elég undorító.
2021. ápr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
Úristen, a nőknek 386 okuk lehet rá hogy ne szexeljenek de ha a férfi egyszer fáradt akkor vége a világnak.
2021. ápr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
A 3-as a számból vette ki a szót. Amúgy 1 alkalom miatt felesleges ezen agyalnod, majd ha sorozatosan előfordul, akkor kezdhetnél aggódni.
2021. ápr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
98%
Kérdező, ez annyira buta kérdés. A párod, képzeld, ember. Neki is lehet rossz kedve, hangulata.
2021. ápr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
12%
Azonnal hagyd ott. Féreg az ilyen.
2021. ápr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%
Ne haragudj, de nőként írom, hogy ezt rettentően túlreagáltad. A férfiak is emberek tele érzelmekkel, nem gépek. Nálunk is van, hogy a párom fáradt/stresszes, ők sem csettintésre vágják harcba magukat. Legyél kicsit megértőbb!
2021. ápr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem kell aggódni.elmondta, hogy miért nincs kedve. Érthető is. Ha más okot nem ad, akkor értelmetlen pánikolni 🙂.
2021. ápr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Nem mondta kifejezetten, hogy a stressz miatt nincs kedve, azt csak én írtam mellékesen, hogy az utóbbi időben volt stressz mindkettőnk életében bőven. Ő csak annyit mondott, hogy most nem volt hangulatban.


#1es válaszoló, más tuti nincs neki, ilyen meg sem fordult a fejemben. Max az, hogy megoldotta magának amíg én elvoltam, ami szerintem szintén nem normális dolog így, hogy heti 1-2 szex van csak, és nem miattam ilyen kevés.

2021. ápr. 19. 12:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!