Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek hogyha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dodika117 kérdése:

Mit tegyek hogyha nem tudok dönteni egy (számomra) fontos kérdésben?

Figyelt kérdés

Azért teszem fel ezt a kérdést mert nagyon stresszelek ezen. Valakinek valamilyen ötlete esetleg ha van.


Az élet azt a lehetőséget adta számomra hogy összeköltöznénk a párommal, illetve egy eléggé jó munkalehetőségem is adódott. 300 km távolságra élünk egymástól és én otthon sportoltam az elmúlt 10 évben és ezzel hogy együtt élnénk így ez nekem véget érne.


Valaki aki esetleg volt hasonló helyzetben, valamilyen tanáccsal elláthatna. Előre is köszi!



2021. ápr. 19. 12:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem igazán értem a kérdést, miért kellene feladnod a sportot az életedből csak azért mert összeköltöztök? Értem én, hogy távolság, de ha csapatsportot is játszol, akkor is max annyi történik, hogy az új környéken keresel rá lehetőséget. Nem látom ebben a világ végét.
2021. ápr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
De miért zárja ki egyik a másikat?
2021. ápr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Miért, a másik városban miért nincs esély arra, hogy folytasd a sportolást?
2021. ápr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ezen a környéken nem lenne lehetőség folytatni, ezért dilemma számomra.
2021. ápr. 19. 12:25
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Sportolj tovább az új helyen.
2021. ápr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
17%

300km.-ről ez nem kapcsolat! Pláne, ha neked 10 év spórolás kellett...addig a kanid más csajt dugott?


Okos legyél, válaszd a melót! (De nő vagy, a pasit fogod, aztán szétmentek, és 1 év múlva, ott bőgsz anyádék lakásán, a kisszobában, se meló, se kandúr.)

2021. ápr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Ilyenkor elképzelem, hogy melyiket bánnám meg jobban, hogy nem csináltam meg.
2021. ápr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%

6. vagyok. 0%.


Amikor lepontoznak, akkor tudom, hogy igaz van. Jó meló ritkán jön, a pénisz meg terem.

2021. ápr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Te nem a sportolás miatt nem akarsz összeköltözni a pároddal, hanem mert nem vagy biztos a kapcsolatodban. 300km-es távlatból ezen mondjuk nem is csodálkozom.
2021. ápr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
De tényleg, ha te 10 évig spóroltál, addig ő mit csinált? Csóró?
2021. ápr. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!