Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hány kg a feleségetek, barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány kg a feleségetek, barátnőtök?

Figyelt kérdés

Ha el van hízva, szoktatok neki rá utalást tenni?

Vagy biztatni a fogyásra mozgás által?

Én pl vettem neki kondibérletet, és mondtam hogy menjünk el a sportorvosit megcsinálni, hogy tudjon menni edzeni.

Erre bedurcázott, bánatában elment a barátnőjéhez, és ilyen kövér nőket senki nem érti meg facebook posztokat osztogat meg mostanában.

Mikor én csak segíteni akartam neki.


2021. ápr. 19. 13:48
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
91%
Így ismerted meg?
2021. ápr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

Évek során hízott pár kilót.

finoman megpróbáltam rávezetni hogy járjon edzeni vagy futni.

de a barátnői se egy nagy sportolók, inkább csak mondják hogy jajj de jó volna fogyózni, meg sportolni.

De egyik sem tesz érte semmit.

Ezért akartam első lépésként ezt javasolni neki.

2021. ápr. 19. 13:52
 3/38 anonim ***** válasza:
10%
null
2021. ápr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
86%
Nő vagyok, 54 kg. Azért nem mindegy, hogy pl. a párod 160cm-hez 60 kg-ról hízott 75-re vagy csak 4-5 kg-ot szedett fel és máris piszkálod vele.
2021. ápr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom 55-60 körüli lehet.


De mi sokat kirándulunk , biciklizünk, és nem is szokott felszedni semmit.


Általában a te esetedben lusták az emberek, és inkább kitalálják az ócska dumát, "ha szeretsz így is szeretsz" igen ez igaz, de attól, hogy szereted még nem áll fel, fordított esetben pedig nem lesz vonzóbb.


Neked egy naaagyon lusta párod van.

2021. ápr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Nem szószerint piszkálni akartam, csak rávezetni hogy mozogjon és sportoljon.Így egészségesebb tud lenni.de szerintem a barátnői lebeszélik róla.
2021. ápr. 19. 13:55
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora súlyfeleslegről van szó? Legyél benne te is partner, főzzetek közösen egészséges ételeket, menjetek túrázni.
2021. ápr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
68%
60. Úgy vagyunk mint az 5-ös. Sokat sétálunk, tornázunk itthon, kerékpározás. Tehát az én feleségem normális.
2021. ápr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Túrázni elszoktunk menni, de nem hogy csirkemell salátát ennénk utána, hanem mindig hogy menjünk édességre, meg fagyira, ha van valahol útközben étkezde.

Erre nem tudok mit mondani.Én eszek húst, ő meg az édességet.

2021. ápr. 19. 14:00
 10/38 anonim ***** válasza:
65%

És te azon kívül miben támogatod, hogy hozzáb@sztál egy kondibérletet? TE esetleg nem szeretnél vele menni edzeni, csak ő járjon, mert neked nem felel már meg plusz ,,pár kiló"-val.

Egy utolsó bunkó barom vagy, valószínűleg genetikailag vékony, de még véletlenül sem férfias testtel.

2021. ápr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!