Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Gáz ha a barátom fizetést ad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha a barátom fizetést ad nekem is?

Figyelt kérdés
Röviden: a barátomnak van egy cége ahol nekem segítenem kéne neki mindenben, én intézném a pénzügyeket stb. De nem akarok eltartott se lenni, azt akarom hogy saját kerestem legyen hogy anyagilag 100%-os biztonságban legyek. De így viszont nem tudok más munkahelyre menni dolgozni mert nem adná ki az időm se az energiám. Szerintetek nem lenne ez gáz ha engem is kifizetne? Nem jut eszembe más megoldás
2021. ápr. 20. 14:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

A munkádat kifizeti, ez rendben van. Viszont teljesen kiszolgáltatott helyzetbe hozod magad. Mi lesz, ha megromlik a kapcsolat és az anyagiak miatt vele kell maradnod, vagy esetleg kirúg így egyszerre lesz érzelmi és anyagi krízised.

Rövidtávon dolgozzál neki, de közben keressél másik állást.

2021. ápr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha bért ad elvégzett munkáért, az nem gáz. Ha csak úgy, hát sztem az gáz, de a ti életetek.
2021. ápr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem alkalmazottként venne fel, hanem teljesen külön kasszából fizetne ki így gyakorlatilag nem lenne törvényesen munkahelyem.
2021. ápr. 20. 14:31
 4/19 anonim ***** válasza:
98%
Ilyenbe csak akkor mennék bele, ha rendes bejelentett munka lenne rendes fizetésért. Ha ez nem működik, akkor persze valamennyit segítek a jóízlés határain belül, de amúgy elmennék dolgozni.
2021. ápr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ha ő a tulaj, te pedig egy munkavállaló, akkor fizessen neked így. Akkor is, ha annak egy részét utána ő viszont látja megint a magánéletében.


Nálunk a szüleimnek van cége. Még egyetemista koromban dolgoztam ott és sokat segítettem nekik adminisztratív és papírmunkákkal. Ugyanúgy megbeszéltük, hogy fizetést kapok érte, mert az miatt nem tudtam elmenni máshová diákmunkázni vagy gyakornoknak.

2021. ápr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
98%
#3: na, úgy nem
2021. ápr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Így erre én határozott nemet mondanék.
2021. ápr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Eszedbe se jusson belemenni. Se TB-d, se nyugdíjad, teljes kiszolgáltatottság. Keress munkát és a cégét pedig intézze ő, a segítséged nélkül.
2021. ápr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%

Ha te dolgozol neki, akkor fizessen érte. Ha meg fizet, akkor jelentsen be, vagy legyen valami rendezett módja a pénz kifizetésének: pl. te vállalkozóként adj neki számlát a pénzről stb.

Az, hogy szívességből dolgozol neki, ő feketén fizet, és papíron te munkanélküli vagy, ilyenbe ne menj bele.


Az egy másik kérdés, hogy ha lenne állásod, akkor szabad idődben pusztán az összetartás miatt segítenél a párodnak. És ott már nem lényeges az sem, hogy fizet-e érte vagy sem.

2021. ápr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
98%
Tehat nem fzetest adna hanem alamizsnat. A fizetes be van jelentve, nyilvan neki jobb igy anyagilag de neked nagyon rossz. Semmi biztositek hogy mikor mennyit ad, se tb semmi. Se gyed ha lenne gyerek..neked ez csak veszteseg.
2021. ápr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!