Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miert kell ezen besertodni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kell ezen besertodni?

Figyelt kérdés

A szexualis eletunkkel nincs semmi baj, kivanjuk egymast, max 2napot hagyunk szex nelkuk, ha ugy van.

Viszont nekem tegnap ota a fel arcom bedurrant a fogam miatt, igy a reggeli szexet visszautasitottam, amit parom (25F) elegge nehezmenyezett. El se koszont tolem reggel, bebszta maga utan az ajtot mikor elment.

Mondjuk altalaba, ha nekem nincs kedvem mert faj valamim, vagy mert szimplan kivagyok, mert a gyerektol nem tudtam pihenni, akkor milyen vagyok mar, hogy be se kapom neki. Forditott esetben szerinte teljesen normalis, ha o utasit vissza mert faradt, vagy valami nyugje van.


2021. ápr. 21. 08:49
1 2
 1/14 Sunshinedoll ***** válasza:
99%

Mert gyerekes, és azt hiszi, kötelességed széttenni a lábad, akárhányszor neki kedve van hozzá. Az, hogy te hogy érzed magad meg mit szeretnél, totál lényegtelen neki.

Röviden: mert egy gyökér.

2021. ápr. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem szültem volna neki gyereket, az is biztos. Az ilyen csak használni szereti a "párját".
2021. ápr. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
nem vagy prostituált, azt csinálsz amit akarsz. remélem ő is kinyal minden egyes alkalommal máskülönben szánalmas
2021. ápr. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Valoszinu nincs hozzászokva az elutasitáshoz. Labtőrlőnek néz aki mindig mindenkor minimum lesz.pja.


Amugy sok nő akarja igy megtartani a párját. Eleve hierarchiat feltételez. Olyan mintha arrol szolna az egesz sokszor hogy megteszem csak ne csalj meg.


Azzal hogy elutasitod, ez a hierachia felborul. Es sérti hogy nem te vagy érte oda meg vissza. Hogy neked derogal labtörlősködni.

2021. ápr. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
mekkora gyoker.. mar bocs. nem lehet erre mit mondani, akinek ennyi eq-ja nincs magatol..
2021. ápr. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Mert bunkó a párod.
2021. ápr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
A kérdés az, hogy TE miért vagy együtt, pláne minek szültél egy suttyónak? Gratulálok.
2021. ápr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Egy kizárólag szexre épülő kapcsolat, ahol még gyerek is van. Jól beleválasztottál. Nehogy eltörd a lábad, mert elválik.
2021. ápr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé önző ember.

Hogyan volt ez terhesség alatt, ill. közvetlenül szülés után?

2021. ápr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Terhesseg alatt is szexeltunk, kiveve az utolso honapot, akkor "nem volt elvaras" hogy lepippantsam, ahogy kozvetlen szules utan se. Eleg hamar regeneralodtam szoval 3het utan mar volt aktus. De az a harom het is olyan volt, hogy az utolso kettobe mar szexelt volna.
2021. ápr. 21. 17:43
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!