Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Korai 6 hónap után az összeköl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai 6 hónap után az összeköltözés?

Figyelt kérdés

A párom házat fog venni ahova én is mennék vele. 6 hónapja járunk ismét (mar jártunk előtte 8 hónapot) én is fizetném a rezsit meg a hitel felét szerintem.

Én reménykedem egy lanykeresben is mivel beszéltünk róla hogy télre tervezi ha úgy alakul.

29 vagyok ő 31.


2021. ápr. 22. 20:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%
Esküvő előtt korai.
2021. ápr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem meg az esküvő lenne korai ha még nem éltek együtt.


Ennyi idősen nem korai már 6 hónap után. Mi is annyi idő után költöztünk össze.

2021. ápr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem korai. Viszont a hitelbe szerintem hülyeség lenne beszállni, nyilván magának akarja a házat és nincs köztetek ennyire mély kapcsolat. Ráadásul már egyszer szakítottatok is, szóval már az illúziója is elveszett annak, hogy nem lesz összezördülés és kitartotok egymás mellett.


Necces a lánykérés ideje is, szakítással együtt kb. 2 éve lennétek együtt. Nem nagyon vannak meg a megfelelő alapok ezekhez, de ti tudjátok mit akartok és milyenek a körülmények. Az én sejtésem inkább az, hogy óriási sírás lesz ebből.

2021. ápr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Belefizetnél egy olyan házba, amiben neked sose lesz tulajdonjogod? Ráadásul mindezt hat hónap után? Úgy hogy már előzőleg jártatok nyolc hónapot, de valami akkor sem klappolt? Hát, bátor vagy.
2021. ápr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Azert szakítottunk mert elkoltozott munka miatt 8 oranyira tolem... most már megbeszéltuk ha költözni kell akkor en is megyek.
2021. ápr. 22. 20:36
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Összeköltözni és a rezsi felét fizetni nem korai, sőt, de hitelt fizetni? Itt meg kéne húznod a határt. Neked sosem lesz tulajdonrészed, egyáltalán nem fair ha ezt elkéri tőled, szerintem normális ember sose tenné.
2021. ápr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
50%
Lánykérés egy ilyen kapcsolatra? Bátrak vagytok...
2021. ápr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%

Mi 1 hónap után költöttünk össze.

Volt, hogy azt gondoltam, korai volt.

Voltak gondol, viták, és többen mondták, hogy ha ennyi gond van már az első fél évben, akkor ez veszett fejsze nyele.

De az a helyzet, hogy összecsiszolódtunk, bármit meg tudunk beszélni, kialakultak a közös szokásink, tudjuk, miben kell előzékenynek, figyelmesnek lennünk a másikkal az együttélés tekintetében.

Már el sem tudnám képzelni a különélést, és nem bánom egy percét sem.

2021. ápr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Hitelét ne fizesd.. ismerek egy srácot aki folyamatosan odaköltöztet magához valami nőt és velük fizetteti az autó meg a lakáshitelt. Aztán meg elküldi őket ha beletörlesztettek egy nagyobb összeget.
2021. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Miért fizeted más házának a hitélet?

A párod csak kuhasznal, fél év után Fejős tehennek néz.

2021. ápr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!