Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A 40 éves emberek elvárják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 40 éves emberek elvárják egymástól, hogy legyen: lakás, jól fizető meló, kocsi stb?

Figyelt kérdés
Elsősorban a nők a pasiktól, de a pasik is elvárhatják, hogy ekkorra egy nő már keressen jól, hogy ne ő legyen az, aki hozza haza a sok pénzt.
2021. ápr. 27. 11:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagyis: hogy ne csak ő legyen az...
2021. ápr. 27. 11:57
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Mindenki azt vár el, amit akar. Aztán vagy talál olyat aki megfelel, vagy nem. Nem tudom mit kell ezen ennyit lovagolni.
2021. ápr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Manapság a 20 éves nők a 20 éves srácoktól is elvárják. De kérdem én, miből?
2021. ápr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Ez attól függ, hogy az a 40 éves nő felnevelt-e 3-4 gyereket és jóformán 10 évig velük volt csak otthon, vagy mondjuk gyerektelen karrierista? Nyilván nem lehet ugyanazt elvárni tőlük. Egy férfi más téma, mert nem ő marad otthon a gyerekekkel és esik ki a munkából. De amúgy szerintem igen, 40 évesen simán elvárhatóak a fent említett dolgok.
2021. ápr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig ez az igaz. Valóban már sok nő 25-30 éves férfitól is elvárja ezeket. Vagy az "egyedül lakást", ami azzal egyenlő, hogy költse el a fizetése felét/háromnegyedét albérletre. (Most nem arról beszélek, hogy akkor lakjon otthon. Én is albérletben lakom, csak lakótárssal.)
2021. ápr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Persze. Legyen neki minimum 70 millió a bankban. Lakás a Gellért hegyen,

egyetemi diploma. Ha nekem nincsenek meg ezek legalább neki legyen. Csak nem az én pénzemből fogunk nyomorogni. Azt egyedül is tudok. Persze emellett legyen 20 évvel fiatalabb nálam

5X F

2021. ápr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%

Elvált anyuka vagyok, saját lakásom van. Ugyanezt nem várom el a férfitól abban az esetben, ha elvált és ott maradt a lakás a gyerekek miatt. Ha viszont gyermektelen, nem jó jel ha egy beugróra valót sem gyűjtött össze negyven évesen. Autó nem érdekel, pesti vagyok, itt még felesleges is fenntartani.

Legyen normális munkája, amit szeret és amiben jó. Felőlem tanár is lehet, én is az vagyok, nem a fizetés mértéke a legfontosabb. De ha lehet, akkor legyen diplomás, mindenképpen művelt, utazott, világlátott.

2021. ápr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!