Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi a véleményetek arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról amikor egy párkapcsolatban a felek szeretik öltöztetni egymást?

Figyelt kérdés
Tehát beleszólni valamilyen szinten abba hogy ki mit hord,fontosnak tekinteni a másik ruházatát és stílusát olyannyira mintha a sajátjáról lenne szó,ilyesmi.

2021. máj. 1. 10:41
A kérdező szavazást indított:
Abnormális ha öltöztetnéd a párod,nem a gyereked,ne szólj bele/foglalkozz vele
Nincsen azzal semmi baj ha valaki szereti "öltöztetni" a párját,de én nem szeretem
Abnormális ha valakit a másik öltözködése hidegen hagy,természetes ha valaki "öltözteti" a másikat
Nincsen azzal semmi baj ha valakit a másik "öltöztetése" hidegen hagy de én szeretem
Más(írd le!)
Nem érdekel lol
14 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem eléggé árnyaltak a válaszok, mert ha rámkényszeríti az ízlését az nem érdekel valóban, de ha javasol finoman valamit az igen.
2021. máj. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1


Nem kényszerítésre gondoltam,a kérdésemet az ihlette hogy én pl imádom beleásni magam abba hogy mit hord a párom de nyilván ez nem fajul kényszerítésig,egyszerűen csak aktívan foglalkoztat mintha magamat kéne öltöztetnem,viszont fordítva ez nem működik nálunk. Sokszor egyáltalán nem érdekli őt hogy én mit hordok,teljesen rám bízza.

2021. máj. 1. 10:59
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem érdekel, amíg nem érint közvetlenül. Én nem lennék hajlandó senkit sem "öltöztetni" és engem se "öltöztessen" senki, mindenki más azt csinál amit akar :D
2021. máj. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#2

Értem, hát nálunk odavissza működik, vásárolunk is együtt, és olyankor kikérjük egymás véleményét.

Az egymás meglepése ruhadarabokkal már nem nagyon téma, néhány balszerencsés akció után :)

2021. máj. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A véleményem elmondani szeretem, meghallgatni az övét is.

De ráerőltetni semmit nem fogok és ő se rám.

Ha valamiben nem érzi, jól magát, de a nekem tetszik, nem akarom, hogy kényelmetlenül legyen. És fordítva is így van.

2021. máj. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Az, hogy nálatok nem az a helyzet, hogy "a felek szeretik öltöztetni egymást", hanem az, hogy te szereted/szeretnéd a párodat, őt meg nem érdekli, mit veszel fel. A kérdés helyesen: "Mi a véleményetek arról, amikor egy párkapcsolatban a nő szívesen beleszól, mit vesz fel a párja, akit az egész öltözködés téma hidegen hagy? A válaszom: Semmi közöd hozzá, hogy egy másik felnőtt ember mit vesz fel. Ha a pasid, nyilván tetszik, ahogy öltözködik, hiszen azért jöttél össze vele, mert minden szempontból megfelel az elképzeléseidnek. Ugye? Tehát okafogyottá vált a ruháival foglalkozni. Hogy őt nem érdekli az egész, hetero férfiaknál elég megszokott. Rucikról csacsogni lehet a barinőkkel vagy egy meleg haverral.
2021. máj. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Gratuálok hatos,hoztad a formát amit a GYIKtől várni lehetett.

Én vagyok a pasi és a hangsúly a mi esetünkben azon van hogy őt miért NEM érdekli hogy én mit hordok. Ugyan is furcsa számomra hogy én szeretek ezzel foglalkozni de ő nem. Heteroszexuális vagyok és szeretem a párom,ez nem jelenti azt hogy nem foglakoztathat hogy milyen ruhákat hord. Szerintem kicsit vegyél vissza a képedből.

2021. máj. 1. 12:40
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is időnként elrángatom a férjem, hogy ne csak lyukas ruhái legyenek, meg néha, megpróbálok barna helyett fekete vagy kék cipőt ráerőltetni, de ellenáll és marad a barna sportcipő ;)


Sőt, azért is szólok, hogy időnként öltözzön fel normálisan, ha megyünk valahova. (Színház, esküvő).


Szerintem ha a másikat nem érdekli az öltözködés, akkor egy alap szintig nem gáz. Ha nekiâllsz vele pontos színeket meg fazonokat válogatni, vagy központi kérdés lesz belőle, esetleg az egyikőtöknek terhessé válik, akkor az gáz. :)

2021. máj. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jah, most olvastam a vâlaszodat. Szerintem nem gâz, hogy a barátnődet nem érdekli nagyon, hogy mit viselsz. Nem könnyű egy embert sem felöltöztetni normálisan, nem biztos, hogy ő szeret öltözködni.
2021. máj. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván szeretek tetszeni a páromnak, ezért gyakrabban hordom azokat a ruhadarabokat, amikről tudom, hogy neki nagyon tetszik rajtam, de ennyi. Én is mondom neki, ha valai nagyon jól áll, meg kidobom a lyukas zoknijait, de ebben ki is merül a dolog. 😃
2021. máj. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!