Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom keze rendszeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom keze rendszeresen "koszos", mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

A munkájából adódóan festékes lesz a keze, bemegy mindenféle a körme alá és annak ellenére, hogy mos kezet, rendszeresen olyan marad kicsit a keze. Engem eléggé zavar ez a helyzet, többször mondtam is neki.

Egyrészt szörnyen néz ki, másrészt félek, hogy valamilyen fertőzésem lesz miatta, ha ilyen kézzel nyúl hozzám intim téren is. Megértem, hogy van olyan anyag/festék, ami megfogja a bőrt, vagy nagyon nehéz leszedni, de ha elküldöm még egyszer kezet mosni, mert észreveszem, akkor mindig tud tisztulni, szóval nem lehet az egész olyan, amin csak a kopás segít. Ő állítja, hogy nem tudja jobban lemosni, de szerintem lehetne még, ha több ideig, alaposabban próbálkozna. Nekem ha valami nehezen is jön le a kezemről, addig dörzsölöm, kaparom, súrolom, amíg teljesen le nem jön, de az is igaz, hogy én nem dolgozom olyan festékekkel, mint ő. Akinek hasonló "piszkos" munkát végző párja van, mi a megoldás erre? Egyébként nem igénytelen ember, figyel magára, egyedül a kezével van gondom.



2021. máj. 10. 16:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
2021. máj. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Ultraderm? Bár az inkább a zsírosabb anyagokra van azt hiszem, de azért meg lehet próbálni, hátha. Aztán rövid köröm, gyakori körömkefézés... nagyon mást nem lehet csinálni, de megértem, hogy zavar.
2021. máj. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Festékre hígítóban mossa!
2021. máj. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Használ ultradermet, körömkefét és mindenféle más oldószereket is:/ A körmei is rövidek. De köszi azért köszi a választ, nem lenne rossz ötlet!
2021. máj. 10. 16:51
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Van egy új találmány, valami kereszt...nem...kosár, öööö...megvan!!!! KESZTYŰ.
2021. máj. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
És ennek ellenére nem jön le? A festéket nyilván oldja a higító, de azért azt nem akartam írni... ha mindennap higítóban pancsikol teljesen tropára megy a keze, meg rohadt büdös is.
2021. máj. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ezért gondolom én is, hogy nem elég alapos. Persze biztos nem lehet kellemes fél órán keresztül lekefélni a bőrt is az ember kezéről, de koszos kézzel létezni sem állapot szerintem. Kesztyűt használ, de néha elfelejti, máskor meg már nem bírja egész nap hordani, mert attól is kisebesedik a keze.
2021. máj. 10. 17:03
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Kesztyűvel próbálkozhat, de a vékony orvosi kesztyűk amivel èreznè is a szerszámot, nagyon hamar kiszakadnak.

Szerintem más megoldás nincs, alapos kèzmosás,körömkefe minden alkalommal és a vègèn fertőtlenítő. Illetve minden intim együttlét előtt ezt csinálja meg újra. Az én párom is hasonló helyen dolgozik, amíg nem szalad el kezet mosni addig nem èr hozzám ott, hiába mosta meg mikor beèrt a házba. Nem kaptam el ebből kifolyólag semmilyen fertőzést.

2021. máj. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
38%

Hagyd már ott szerencsétlent, hadd találjon értelmes nőt.


Apának is olajos volt a keze, festékes, hiába sikálta naponta 8x ultradermmel, higítóval. Csak annyit ért el vele, hogy esténként rákenhetett fél kiló krémet, mert mindig csontszáraz volt a keze, de 100% tisztán kinéző!!! sosem.

Egyébként állítom, hogy az én tiszta kezemen kismilliószor több szrság volt, mint az övén, ugyanis én max wc után mostam kezet.

2021. máj. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%

9 szóval nálatok akkor számít értelmesnek egy nő, ha nem zavarja, hogy olajos ujjakkal a puncijába nyúlnak.

ez ám a kultúra.

2021. máj. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!