Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ki hogy oldana meg h osszekolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy oldana meg h osszekoltozhessen a parjaval?

Figyelt kérdés

Tanacstalan vagyok h h tudnank megoldani az osszekoltozest.4oraban dolgozom,kicsi gyerek mellett nem tudok

8oraba vissza menni,igy hitelt nem kapok h lakast vegyek.Felre tett penzem nincs.A paromnak van lakasa de azt nem akarja ott hagyni mivel az o gyereke kotodik a lakashoz.En szuleimmel lakom a gyerekemmel,hozzank nem akar koltozni.Kozos lakast szeretnenk

de nem tudom h fogjak hozza.Alberletet nem tudok es nem akarok fizeni,hitelt nem kapok,felre tett penzem nincs.Kulfoldben gondolkoztam hatha ugy felre tudnek tenni de amig 10milliot felre teszek az kb 8ev es hol van még a maradek 20-25millio....Ki hogy gondolkozna?


2021. máj. 11. 20:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
A párod lakásába költözni nem opció?
2021. máj. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nem.oda nem tudunk.Kicsi is a lakas,illetve nem akarja h ugy erezze a gyereke h az en gyerekem elveszi a helyet.Ezert nem akarja
2021. máj. 11. 20:27
 3/29 anonim ***** válasza:
98%

Reálisan 3 megoldás van.


1.: Eladjátok a gyerekeket, és az árukból vesztek lakást.

2.: Lottóztok és nyertek, és abból vesztek lakást.

3.: Bűnözés.

4.: A párod lakását kiadjátok albérletbe, és közösen béreltek egy nagyobbat.


ÉN, a 4.-et javaslom.

2021. máj. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Es ha kozos ingatlanba összekoltoztök a gyereke marad az ő ingatlanaban mert "kötődik hozzá a gyerek"?
2021. máj. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

"nem akarja ott hagyni mivel az o gyereke kotodik a lakashoz"

"nem akarja h ugy erezze a gyereke h az en gyerekem elveszi a helyet"


Tehát vannak megoldások, csak ostoba kifogások és ostoba gondolkodásmód miatt mégsem jönnek össze a dolgok. Ezek a butaságok csak a párod fejében léteznek, ő kitalált valami idiótaságot hogy a gyerekének biztos így lesz-úgy lesz, közben pedig egyrészt ezek egyáltalán nem biztos dolgok, másrészt lehet aktívan tenni ellene, ha tudatos szülő az ember és rendszeresen megbeszéli a gyerekkel, tud kommunikálni.


Mi az, hogy a gyereke kötődik a lakáshoz? Mi 2x költöztünk amíg gyerek voltam és egyik költözéstől sem lettem depressziós. A macskák kötődnek helyekhez. Az ember inkább más emberekhez.

2021. máj. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

"Kozos lakast szeretnenk de nem tudom h fogjak hozza"

Ha (!) mind a ketten szeretnétek, közösen kell és fogjátok megoldani. Te egyedül ne fogj semmihez és ne izgasd magad. Több a stressz, mint az öröm.

2021. máj. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Azt mondja hogy ha kozosbe koltozunk az mas lesz.Mashogy talalva a gyereknek,de nem akar bele taposni az erzeseibe h az en gyerekem az o szobajaban eljen.Egyszer egy ejszakat ott aludtunk es a gyerek teljesen kiborult miatta mert masnap jott es latta a csomagunkat.
2021. máj. 11. 20:40
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Én átgondolnám ezt a kapcsolatot nagyon gyorsan.
2021. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem egyedül neked kéne megoldanod.A párod milyen erőfeszítéseket tesz a közös életért?
2021. máj. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Szeretne kozos gyereket,mondtam neki a CSOKot de mondta h oke h 20 milliot kapunk de egy olyan lakas ahol elfer 3gyerek legalabb 40-50millio.Honnan szerzunk még 20-30milliot..Van egy telke videken.Elkezdett rajta epitkezni.Azt mondja hogy 6-7ev mulva oda tudnank menni
2021. máj. 11. 20:51
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!