Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Erre a válaszra mit reagáltál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre a válaszra mit reagáltál volna?

Figyelt kérdés

Röviden a sztori az volt, hogy megjott egy vizsgálati eredmény, ami kimutatta nem is voltunk betegek.Nagyon komoly tünetek nem voltak amúgy de jobb óvatossagbol megnézetni. Kiderult nincs baj, erre barátnőm biztos hogy nem jó az eredmény,mert akkor miért voltak "azok a tünetek",de biztos betegek voltunk csak elmúlt meg hát ezek az orvosok nem igazán jók akik itt a városban dolgoznak..a hangnemben is kioktató volt.


Már megint olyanba kötött bele és kérdőjelezi meg az eredményét és hitelességét aki ezzel foglalkozik és ezt tanulta 30éve és eleve nem ért az egeszsegugyhoz a barátnőm.

El lettek helyette intézve a vizsgálattal kapcsolatban a dolgok,neki csak meg kellett jelennie..


Mikor mondtam neki hogy ott a vizsgálat eredménye miért nem lehet azt elfogadni amit a szakember mond és állít hogy oké akkor nem voltunk betegek, miért kell úgy csinálni mintha értenénk hozzá.

Erre a reakció amit kaptam és a kérdésem miatt lényeg, az volt hogy csinálj amit akarsz lesz.rom. Ez sz.rul esett..


2021. máj. 12. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megmondtam volna neki, hogy ha ő mindenáron betegnek akarja magát titulálni, akkor tegye, csak engem hagyjon ki belőle, mert éppenséggel én meg azt szarnám le, hogy ő hipohonder.
2021. máj. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Ez csak szimpla kognitiv disszonancia. Magyarul a saját igazán kívül nem létezhet más opció.
2021. máj. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%

Te ugyanaz a kérdező vagy, aki kb. 4-5 napja írta, hogy a barátnője soha senki másnak a véleményét nem fogadja el? Hogy olyanokban okoskodik, amihez nem ért?

Már akkor leírtuk, hogy menekülj tőle, mert csak rosszabb lesz.

Mit kínzod magad még mindig vele???

2021. máj. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Q sztori csak a könnyebb megértés miatt lényeg . Ami rosszul esett az az adott válasza, reakciója.
2021. máj. 12. 11:45
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Hát bocs, de nekem tetszik is első okoskodónak tűnsz. Ha neki az a meggyőződés akkor hagyd rá Ès később. Ès ezen mit kell megsèrtődni?


Amúgy meg covid teszt volt? Mert akkor akár már igaza is lehet, az a teszt se tèvedhetetlen. Munkatársamnak se mutatta ki se a gyors, se a PCR, csak utána az ellenanyagtermelès vizsgálat.

Meg az is igaz, hogy sok kutxaütő orvos van.

2021. máj. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

"sztori csak a könnyebb megértés miatt lényeg . Ami rosszul esett az az adott válasza, reakciója."


Mi vagy te, mimóza virág? Èrtem èn, hogy nem volt kedves, rosszul esik az ilyen az embernek, de most erre feltètlen ki kellett írni egy kèrdèst?

2021. máj. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Igaza van abban, hogy senki sem tévedhetetlen. Ezért minek a hiszti? Iszonyat vagy. Én téged vágnálak ki.
2021. máj. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha covid antigén teszt volt, akkor igaza is lehet. Egyrészt tévedhet a teszt. Rokonom orvos, ő mondta, hogy kis százalékban, de tévedhetnek ezek a tesztek, pláne, ha gyorsteszt volt.

Másrészt attól még, hogy nincs antigén, még lehettetek betegek.

Amúgy meg normális reakció, sokan reagálunk így, ha valami olyan hírt kapunk, amivel nem tudunk egyetérteni.

2021. máj. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!